Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Вівіаніт

 

Свою назву камінь вівіаніт отримав на честь відомого англійського мінералога Дж. Г. Вівіана, який першим відкрив, вивчив і описав цей камінь. У літературі можна зустріти і такі найменування цього мінералу, як мюлліціт і глаукосідеріт.

 

За видової приналежності вівіаніт відносять до фосфатам окису заліза.

 

Мінерал має зазвичай синю, блакитну або голубувато-зелене забарвлення, однак у природі зустрічаються і безбарвні екземпляри. Вівіаніт може змінити свій колір під впливом сонячних променів на чорний. Камінь відсвічує скляним перламутровим блиском.

 

Вівіаніт утворюється в торфовищах і осадових родовищах заліза. Багаті поклади вівіаніта були виявлені в Україні, Росії, США та Англії.

 

Лікувальні властивості вівіаніта

 

Мінерал володіє цілющою здатністю благотворно впливати на нервову систему свого господаря. Лікувальні властивості вівіаніта дозволяють йому знімати стреси, розслабляти психіку свого власника. Камінь може позбавити від нічних кошмарів, від необгрунтованих фобій, також він здатний вилікувати від безсоння.

 

Магічні властивості вівіаніта

 

Вважається, що вівіаніт боїться сонячної енергії, оскільки у світлі променів сонця він чорніє. Маги цілого світу одностайно визнають цей нічний камінчик в якості провідника місячної енергії. Існує думка, що вівіаніт здатний обдарувати свого власника темними магічними дарами, пов'язаними з чаклунством, ворожінням і ворожінням. Деякі чаклуни вважають за необхідне при проведенні всіх нічних ритуалів і церемоній мати при собі вівіаніт.

 

Вважається, що магічні властивості вівіаніта посилюються в повний місяць. У той період, поки місяць зростає, камінь слід заряджати енергією. Мінерал треба викласти на відкрите місце так, щоб на нього потрапляли промені нічного світила. У повню необхідно здійснити церемонію, в ході якої камінь буде передавати всю накопичену енергію магу. У цей час чаклун також може поспілкуватися зі своєю богинею. Він може попросити у неї поради, заступництва, задати будь-яке питання або попросити передбачити майбутнє.

 

Камінь можна використовувати всім людям, однак контактів з ним слід уникати Овнам, Левам і Стрільцям. Зберігати камінь найкраще в закритому темному просторі загорнутим у фіолетову тканину, оскільки саме цей колір є улюбленим кольором нічного світила.

 

Не варто камінь шліфувати чи іншим іншим чином його видозмінювати, не варто також робити з нього ювелірні прикраси або інші дрібнички. Ні в якому разі не можна передавати цей камінь іншому магу або чаклуна, оскільки він тоді втратить флюїди господаря і відмовиться з ним працювати.

 

В якості талісмана вівіаніт позбавить свого господаря від надлишку сонячної енергії. Вважається, що в тілі людини повинно бути всіх двоїстих видів енергії порівну, тільки в цьому випадку людина буде відчувати гармонію. Сонце ж часто надмірно активно, тому необхідно прибирати надлишок його сили з людини за допомогою цього каменю.

 

cлідуюча>>>

Зображення: