Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Везувіан

 

Цей мінерал отримав свою назву по імені італійського вулкана Везувія, так як в його лаві камінь був вперше знайдений і описаний в 1796 р. геологом А. Вернером. У літературі зустрічаються й інші назви цього каменю та його різновидів: помилковий нефрит, каліфорнійський жад, вулканічний хризоліт, американський нефрит, ідокраз, пакистанський жад, Вілюйськая смарагд, Вілу, скляний агат, Каліфорнія.

 

Везувіан є силікатом кальцію та алюмінію. Кристали цього мінералу мають зазвичай пірамідальну або призматичну форму, зустрічаються і стовпчасті кристали. Кристали виглядають так, як ніби вони складені з безлічі різноманітних геометричних фігур, які зрослися один з одним і перетворилися на один великий кристал.

 

Мінерал зазвичай має зелене забарвлення різних відтінків: жовто-зелений, смарагдовий, темно-зелений, болотно-зелений. Найбільш відомі родовища знаходяться в таких країнах, як Пакистан, Норвегія, Швейцарія, Канада, Італія, Норвегія і Росія.

 

Лікувальні властивості везувіан

 

Вважається, що лікувальні властивості везувіан благотворно впливають на серцево-судинну систему та центральну нервову систему. Цей мінерал допоможе своєму хазяїнові зміцнити нерви і нормалізувати психіку. Також камінь слід носити тим, хто має проблеми з щитовидною залозою. Везувіан благотворно впливає як на доброякісні, так і на злоякісні утворення. Корисно носити камінь у вигляді сережок також жінкам, які страждають від постійних головних болів.

 

Магічні властивості везувіан

 

Везувіан любить створювати навколо себе і свого власника затишок і комфорт. Він збудить навіть у самого невибагливого людини бажання привести в порядок своє житло: переклеїти шпалери, повісити нові штори і т.д.

 

Камінь вам допоможе розгледіти прекрасне навіть у незначних дрібницях, наділить свого господаря дизайнерськими талантами і творчою енергією. Однак везувіан терпіти не може бруд і безлад. Господар цього мінералу, навіть якщо це холостяк, почне відчувати тягу до прибирання свого будинку.

 

Магічні властивості везувіана здатні вплинути не тільки на будинок свого власника, але і на самого власника. Жінок він надихне на турботу за своєю фігурою, він додасть їм сміливості відмовитися від солодкого і почати бігати вранці, пробудить бажання бути завжди стильно одягненою і красиво нафарбованої. З міркувань краси камінь також буде піклуватися і про шкідливі звички свого власника, допоможе йому кинути палити при необхідності.

 

Вважається, що камінь підходить абсолютно всім знакам зодіаку. Особливо він благоволить людям, які народжені під знаками Овна, Стрільця або Діви.

 

В якості талісмана камінь буде допомагати своєму господареві в роботі. Він приверне симпатію начальства, доброзичливість колег і довіру ділових партнерів. Найбільше камінь любить протегувати творчим людям: художникам, письменникам, дизайнерам, модельєрам, акторам, критикам, літературознавцям.

 

cлідуюча>>>

Зображення: