Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Верделіт

 

Слово «верделіт» має італійське походження. З італійської слово «verde» перекладатися як «зелений», а слово «lithos» з грецької буквально означає «камінь». У літературі зустрічаються й інші назви цього мінералу: бразильський смарагд, голова турка, сибірит.

 

Верделіт має зелене забарвлення, яка характерна для цього каменя через значні домішок заліза в його складі. Палітра зеленого кольору цього мінералу може варіюватися від салатового і ніжно-трав'янистого до глибокого темного. Однак домішки заліза розподілені нерівномірно по всьому каменю, тому забарвлення верделіта зазвичай включає в себе кілька відтінків кольорів.

 

Поклади верделіта виявлені в Забайкаллі на Уралі, в Намібії, Каліфорнії. Однак лідером на ринку цього мінералу залишається Бразилія, де видобувають так звані «бразильські смарагди».

 

Лікувальні властивості верделіта

 

Лікувальні властивості верделіта йдуть своїм корінням в глибоку старовину. За народними повір'ями, верделіт вважається каменем молодості. Він здатний відстрочити фізичне старіння організму, що особливо видно по шкірі. Він робить шкіру молодою і пружною, попереджає появу зморшок.

 

Також існує думка, що верделіт благотворно впливає на нервову систему. У цьому випадку мінерал можна використовувати замість нефриту. З нього рекомендується робити різні валики і кульки, масаж якими заспокоїть організм, зніме нервову напругу і загальну втому. Невеликими валиками також можна м'яко водити по обличчю, щоб шкіра просочилася енергією цього каменю і не старіла завчасно.

 

Магічні властивості верделіта

 

Верделіт дуже любить гармонію. Він прагнути налагодити відносини свого господаря з навколишнім середовищем. Магічні властивості верділіта надають дійсно чаклунське дію на свого власника.

 

Камінь здатний виправити недоліки здоров'я людини, поліпшити природні дані, наділити людину шляхетними якостями. Але головна здатність, завдяки якій камінь прославився, - це дар розуміння як свого тіла, так і навколишнього середовища.

 

Камінь, може, і не навчить свого господаря розмовляти з кроликами, але він дасть чуттєве відчуття того, що відбувається навколо, людина навчиться на рівні інтуїції вловлювати вихідні флюїди від тварин, птахів, дерев, кущів, річки і т.д. Верделіт буде провідником і перекладачем цього німого діалогу.

 

Він страшенно не любить тих людей, які наносять шкоду природі: браконьєрів, лісорубів і т.д. Камінь не буде шкодити тим, для кого полювання є єдиним засобом прожитку. Однак тим, хто займається винищенням невинних створінь природи заради задоволення, камінь буде намагатися заподіяти якомога більший збиток. Він відніме у них удачу й здоров'я. Особливий гнів каменю ризикують накликати на себе лісоруби.

 

Камінь можна носити людям всіх стихій, крім вогню. Стрільцю, Овнові і Льву носити будь-які прикраси з верделіта протипоказано.

 

В якості талісмана верделіт рекомендовано носити єгерям, екологам, ветеринарам, біологам, травників і всім іншим людям, які по роботі пов'язані із захистом навколишнього середовища.

 

cлідуюча>>>

Зображення: