Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Вавелліт

 

Походження слова «вавелліт» пов'язано з ім'ям англійського лікаря і вченого Вільяма Вавелла (William Wavell), який вперше знайшов цей камінь в 1805 році. Цей мінерал іноді по-іншому називають Фішер, біаліт, Девон, капніціт.

 

Вавелліт відносять до групи водних фосфатів. Камінь складається з кристалів голчастої форми. Зазвичай кристали вавелліта можна виявити в друзах. Мінерал зустрічається жовтуватого, синюватого, зеленуватого або сіруватого забарвлення. На світло камінь просвічує. Має холодний скляний блиск. У хімічний склад вавелліта входить глинозем, вода і фосфорна кислота.

 

Найбільш відомі родовища цього мінералу розташовані в Англії, Сполучених Штатах Америки та Болівії. Найбільші цільні камені були витягнуті з пісковиків Бразилії.

 

Лікувальні властивості вавелліта

 

Вавелліт вважається винятково чоловічим каменем. Лікувальні властивості вавелліта не рекомендовано випробовувати на собі жінкам, оскільки такі експерименти можуть призвести до появи неприємного волосся на обличчі або збільшенню плечей та живота. Експерти по камінню вважають, що мінерал здатний поліпшити чоловіче потяг, аж до того, що може вилікувати імпотенцію.

 

Дружинам рекомендується покласти вавелліт в ємність для води і близько доби заряджати цю воду енергією мінералу. Потім на цій воді можна готувати будь-які страви або напої для свого чоловіка. Такі процедури збільшать чоловічу силу і захистять вашу другу половину від простатиту, захворювань серцево-судинної системи, особливо від інсульту.

 

Магічні властивості вавелліта

 

Магічні властивості вавелліта здатні забезпечити чоловікові владу, багатство і процвітання. Однак не варто цей камінь носити з прикрасами з якогось іншого дорогоцінного мінералу. Камінь з ревнощів вирішить показати, хто в домі головний. Вавелліт нашле на невірного господаря матеріальні напасті. У людини можуть вкрасти гаманець, його понизять по роботі, загубиться цінна фамільна коштовність, діти поламають дорогу техніку і т.д.

 

Якщо ж ви все-таки зважилися на такий ризик, як суміщення вавелітта з іншими мінералами, то не забудьте хвалити камінчик кожен день, нашіптувати йому, що він найкрасивіший і самий розумний. Вавелліт може образитися також і на те, що ви віддали його під «тимчасове володіння» іншій людині.

 

Камінь може закотити вам сцену істерики з такою силою, що ви дуже пошкодуєте. У власника можуть початися безпричинні головні болі, нічні кошмари, з'явиться безсоння, навіть волосся може почати сивіти передчасно.

 

Вавелліт також не дуже любить всіх коханих свого господаря. У цьому випадку камінь свої ревнощі буде зганяти вже не на вас, а на вашій подрузі. У цьому випадку їй може загрожувати реальна небезпека порвати колготи на побаченні, не встигнути до свого хлопця на зустріч і навіть захворіти.

 

Якщо ж ви вирішили завести серйозні і тривалі відносини, заведіть своєму камінчику дружину. Купіть такого ж кольору мінерал і подаруйте своїй коханій. Ночами кладіть ці вавелліти разом, щоб вони звикли один до одного.

 

cлідуюча>>>

Зображення: