Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Варисцит

 

Слово «варисцит» походить від назви містечка, де цей камінь вперше був описаний і виявлений в 1837 році, а саме Варісція в Саксонії. У науковій літературі можна зустріти також такі назви мінералу і його різновидів, як каліфорнійська бірюза, сфери, аматрікс та ін

 

Варисцит - це досить рідкісний мінерал. За видової приналежності його відносять до водних фосфатам алюмінію. Мінерал зазвичай буває у вигляді псевдооктаедріческіх кристалів. Варисцит утворюється найчастіше в печерах під впливом води (говорячи науковою мовою - гідротермальних процесів). Мінерал утворюється у вигляді довгих сталактитів або напливів.

 

Найбільш відомі родовища цього каменю знаходяться в штатах Юта й Невада в США. Поклади варісціта були виявлені також в Австралії, Німеччини та Бразилії.

 

Лікувальні властивості варисцита

 

Лікувальні властивості варисцита ще недостатньо добре вивчені, оскільки його відкрили порівняно недавно. Давнім людям даний мінерал був недоступний з огляду на те, що він утворюється в глибоких, недоступних печерах. На сучасному етапі лікарі вважають, що варісціт може допомогти людині знайти душевну рівновагу.

 

Камінь позбавить свого господаря від безсоння, нічних кошмарів, необгрунтованих страхів. Також літотерапевт рекомендують використовувати даний камінь тим, у кого труднощі з нічним нетриманням сечі.

 

Магічні властивості варисцита

 

Варисцит вважається каменем духовного розвитку. Його корисно використовувати при медитації, оскільки він допоможе його власникові знайти рівновагу і розкрити в собі несподівані таланти і здібності. Медіуми вважають, що магічні властивості варисцита розкриють перед його власником історію його минулих життів. Камінь підкаже, що в минулому житті людина скоїла не так і що слід виправити в цьому житті.

 

Варисцит наділяє людину співчуттям, милосердям, людяністю. Камінь здатний спонукати людину прийти на допомогу нужденним. Пробуджуючи в людині такі якості, камінь привертає до людини за його діяння удачу і матеріальну стабільність. Мінерал не ставить своєю метою зробити зі свого хазяїна самого-самого, він не любить честолюбців. Однак стабільність середнього класу він здатний забезпечити. Мінерал також не дозволить статися невдачі з його власником, буде захищати його від злих наклепів і пристріту.

 

Камінь рекомендується носити знакам вогню. Овнам, Левам, Стрільцям варисцит допоможе впоратися зі своїм непомірним егоїзмом і байдужістю до оточуючих. Всім знакам протегує цей камінь, але Риби становлять виняток. Варисцит може їм сильно нашкодити, оскільки вони і так досить чутливі до чужих невдач. Камінь може на них вплинути настільки, що вони здадуться іншим людям скоріше не турботливими, а настирливими.

 

Найкраще варисцит в якості талісмана підходить людям, які зайняті соціальною допомогою, медичним працівникам, вихователям, нянечкам в дитячих садках, священикам, оскільки їх робота пов'язана з допомогою іншим людям.

 

cлідуюча>>>

Зображення: