Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Ванадініт

 

Саме слово «ванадініт» походить від назви хімічного елемента ванадію, пластичного металу сріблясто кольору, оскільки саме ванадініт є головним джерелом її отримання. У спеціальній літературі можна зустріти такі назви цього каменю та його різновидів, як хдорванадіт і Джонстон.

 

Вперше описаний і вивчений даний мінерал був у 1838 році. У цьому ж році був встановлений його хімічний склад і було дано ванадініту відповідне найменування.

 

Мінерал зазвичай має забарвлення теплих кольорів: червоно-коричневий, оранжево-червоний, темно-коричневий, кремово-бежевий. Однак зустрічаються і прозорі просвічують кристали ванадініта. Кристали мають гайкообразний або стовпчастий вигляд, іноді вони можуть бути порожнистими всередині. За здатністю заломлювати світло фізичні властивості ванадініта схожі з властивостями алмаза.

 

Основними місцями видобутку цього мінералу є: Березівське родовище недалеко від Єкатеринбурга, родовище Мібладен в Марокко і в штаті Арізона в США. У невеликих кількостях виявлені також поклади ванадініта в Австралії, Німеччині, Австрії, Алжирі, Замбії та Намібії.

 

Лікувальні властивості ванадініта

 

Ванадініт можна назвати своєрідним «детектором» хвороб. Камінь може вказати господареві заздалегідь про наближення хвороби. Він змушує його відчувати такий гострий біль, що людині доводиться звернутися до лікаря, який зможе поставити діагноз до розвитку серйозних ускладнень. Як тільки людина приступить до правильному лікуванню, ванадініт заспокоїться і болі припиняться.

 

Лікувальні властивості ванадініта дозволяють йому також впливати і на психічний стан свого власника. Сучасний рівень медицини дозволив встановити, що багато недуги виникають саме через нестабільного стану нервової системи, через постійні стреси і конфліктів у родині та на роботі.

 

Ванадініт несе людині заспокоєння, він здатний утримати його від надмірної агресії і образи. Камінь стає своєрідним «фільтром» негативних емоцій, які відчуває людина.

 

Магічні властивості ванадініта

 

Ванадініт стане для свого господаря чимсь начебто ангела-хранителя. Магічні властивості ванадініта дозволяють йому контролювати стан біополя людини, не допускати його зміни в гіршу сторону. Носити такий камінь рекомендується людям, які мають руйнівні звички. Курців, наркоманів, алкоголіків камінь навчить цінувати залишки свого здоров'я, допоможе усвідомити хибність обраного ними шляху і допоможе навіть кинути ці шкідливі звички.

 

Ванадініт носити можна всім знакам зодіаку, за винятком Дів. Діви і так надмірно піклуються про своє здоров'я, під впливом цього каменю їх манія може перетворитися в іпохондрію. Вони почнуть ставитися до кожної подряпини настільки недовірливі, що ризикують провести половину свого життя на лікарняному ліжку.

 

Ванадініт в якості талісмана здатний підказати своєму власникові правильне рішення в скрутну хвилину і захистити від будь-якого прояву агресії з боку оточуючих.

 

cлідуюча>>>

Зображення: