Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Уваровіт

 

Назва камінь отримав на честь президента Російської Академії наук, академіка і графа Уварова. Іноді уваровіт величають уральським смарагдом, оскільки спочатку він був знайдений на Уралі, а його кольорова гамма схожа з забарвленням смарагду. У Російській історії мінерал був прозваний «імператорським каменем», тому що схильність до нього справила сама Катерина II.

 

Уваровіт володіє яскравим кольором, який пов'язаний з наявністю хрому. У порошку цей мінерал знаходить білий колір. Камінь на світ прозорий або напівпрозорий. Відливає холодним скляним блиском.

 

Уваровіт добувають в ультраосновних породах, а саме в хроміту і хромових хлорити. Родовища цього мінералу відкриті в Росії, Норвегії, Канаді, США, Фінляндії, ПАР і Туреччини. Також уваровіт зустрічається в Піренеях і Гімалаях. Найкрупніші екземпляри цього мінералу були виявлені у Фінляндії.

 

Лікувальні властивості уваровіта

 

Фахівці в народній медицині вважають, що уваровіт сприятливо впливає на кровоносну систему, нормалізує артеріальний тиск і обмін речовин. Кулон з цього каменю допомагає при мігрені, головних болях, покращує слух. Якщо виготовити браслет з дрібних камінчиків, то камінь посприяє виведенню шлаків.

 

Для лікування очних захворювань необхідно щодня протягом пари хвилин вдивлятися в мінерал. Літотерапевти вважають, що завдяки зеленому кольору уваровіт вилікує нервові захворювання, нормалізує сон, знімає втому, пом'якшує наслідки стресу, позбавляє від безсоння. Постійно носити цей камінь заборонено, так як тривалий вплив його на організм може призвести до виникнення каменів у жовчному міхурі.

 

Лікувальні властивості уваровіта: знімає головний біль, очищає легені від смоли, що накопичилася у курців, і пилу, покращує зір і слух, кровоносну систему, виводе шлаки і сприяє лікуванню нервових захворювань.

 

Магічні властивості уваровіта

 

На території Уралу вважали, що уваровіт здатний надавати збудливу дію. Його застосовують як засіб, який здатний порушити любов і плотське бажання. Щоб чоловік не байдужів, в куточок його подушки треба вшити невеликий камінчик. Щоб розбудити в дівчині пристрасть, юнаки в Європі дарують їм обручки з каменем. Магічні властивості уваровіта служать оберегом для дому, захищає будинок від стихійних лих, заздрісних думок і злодійства.

 

Уваровіт сприяє отриманню матеріальних багатств, але оскільки це камінь честі, то абсолютно марний шахраям всіх мастей і навіть може поставити їх у дуже складні становища. Уваровіт вважається талісманом тільки чесних і відданих, щедрих і великодушних людей, тільки яким він відкриває свою силу.

 

Уваровіт є потужним оберегом від шахраїв і авантюристів, камінь служить своєрідним заслоном і від пристріту, псування і інших неприємностей.

 

Уваровіт протегує людям, що народилися Стрільцями та Левами. Львів камінь може зробити провидцями, наділивши їх тонким даром відчувати навколишній світ. У Стрельців мінерал здатний розбудити інтуїцію та інтелектуальні здібності.

 

cлідуюча>>>

Зображення: