Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Улексіт

 

Свою назву мінерал отримав на честь відомого німецького вченого-хіміка Г.Л. Улекса. У літературі також зустрічаються й інші найменування цього каменю та його різновидів: боронатрокальціт, франкландіт, стіберіт і телевізійний камінь. Відполіровані улексіти іноді іменують котячими очима.

 

Забарвлення каменю буває сірим або сіруватою із зеленим відливом. Кристали цього мінералу прозорі і напівпрозорі на світ, проте, зустрічаються і непрозорі екземпляри. Камінь відливає шовковистим блиском.

 

Основні родовища розташовані переважно в таких країнах, як США, Росія, Казахстан і Чилі.

 

Лікувальні властивості улексіта

 

Існує думка, що улексіт благотворно впливає на стан психіки свого щасливого власника. Літотерапевти припускають, що лікувальні властивості улексіта здатні поліпшити гостроту зору. Для цього необхідно проводити щоденні нехитрі процедури, а саме по парі хвилин дивитися на цей мінерал (для цих цілей не слід вибирати оброблений камінь, який володіє ефектом «котячого ока»).

 

Багато народні цілителі вважають, що цей камінь доцільно використовувати при нервових виснаженнях, щоб позбутися депресії і меланхолії. Камінь може підвищити тонус до життя, зарядити свого володаря додатковою енергією Космосу, а також поліпшити настрій. Улексіт може бути використаний при лікуванні ожиріння, оскільки він здатний знизити апетит і підвищити швидкість обміну речовин в організмі.

 

Магічні властивості улексіта

 

На жаль, магічні властивості улексіта досі не досліджені і не відомі. Цей камінь здатний примножувати характеризують власника якості, але небезпека в тому, що він підсилює як позитивні, так і негативні. Камінь поступово вбирає світогляд господаря, хоча цей процес відбувається не відразу.

 

Деякі маги використовують мінерал для виготовлення оберегів, які здатні захистити свого господаря від заздрості і негативного впливу оточуючих людей. Існує думка, що цей камінь допомагає своєму власникові привернути увагу людей, що добре впливає на його професійну кар'єру, особливо якщо людина зайнята в публічній діяльності і йому необхідний піар.

 

Астрологи досі не можуть точно сказати, якого знаку благоволить улексіт.

Улексіт вважається талісманом тих людей, які займаються громадською та політичною діяльністю. В якості талісмана рекомендується використовувати відшліфований камінь, який володіє ефектом «котячого ока».

 

Улексіт буде корисний людям, які за специфікою своєї професійної діяльності пов'язані з великою кількістю публічних виступів. Камінь допоможе людині привернути до себе увагу, підвищити інтерес до своєї особистості і тим ідеям, які він збирається донести до слухачів. Мінерал створює в очах інших людей позитивний образ оратора, зважаючи на що слухачі сприймають мову господаря улексіта з довірою та інтересом.

 

cлідуюча>>>

Зображення: