Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Титаніт

 

Назву цей мінерал отримав через наявність у його складі великої кількості титану. У літературі зустрічаються й інші назви цього каменю та його різновидів, таких як гріновіт, стено, лігурія.

 

За своїм хімічним складом цей камінь являє собою силікат титану і кальцію. Кристалізується титанів у моноклінної сингонії. У природі зазвичай зустрічаються одиночні кристали. Кристали утворюються у вигляді сплощених призм, які мають в поперечному перерізі специфічну клиноподібну форму. Набагато рідше зустрічаються зернисті агрегати.

 

Камінь має забарвлення коричневого кольору, дещо рідше бувають рожеві, бузкові, жовті, руді або зелені екземпляри. Камінь випромінює блиск від скляного аж до алмазного.

 

Найбільш часто цей мінерал утворюється в лужних породах; набагато рідше - в метаморфічних гнейсах чи інших породах, буває також у гідротермальних утвореннях. Найбільш цінні екземпляри титаніту були здобуті з надр США (штати Нью-Йорк, Мен і Массачусетс), Швейцарії, Росії (Урал і Якутія), Італії (Альпи). Зустрічається також цей мінерал в Китаї і Пакистані.

 

Лікувальні властивості титаніту

 

Народні цілителі вважають, то титанів зеленого кольору може поліпшити зір, зняти головні болі, позбавити від мігрені, знизити артеріальний тиск. Є думка, що лікувальні властивості титаніту здатні допомогти при запаленнях, що утворилися в ротовій порожнині.

 

Існує думка, що титанів жовтого кольору надає очищаючу і тонізуючу дію на організм в цілому, а також підвищує апетит, нормалізує травлення, допомагає вивести непотрібні шлаки з організму.

 

Магічні властивості титаніту

 

Магічні властивості титаніту використовуються, щоб привернути до людини прихильність, увагу і симпатію інших людей. З цього мінералу виготовляють потужні обереги, які захищають своїх власників від негативної енергетики мегаполісів. Цей мінерал допомагає людям визначитися з цілями в їх житті, сконцентрувати свою увагу на їх досягненні, відкинути все непотрібне і сприяє пошуку засобів і способів втілення своїх ідей у ​​життя.

 

Деякі маги використовують титанів в якості оберега, який буде охороняти житло від злодіїв і грабіжників, блискавок, пожеж, інших стихійних лих.

 

Астрологи досі не можуть точно сказати, якому з знаків протегує титанів. Титаніт вважається талісманом тих людей, діяльність яких тісно пов'язана з постійними публічними виступами. Камінь є вірним помічником артистів і політичних діячів. Їм слід виготовити кільце з титаніту, яке буде оправлений в золото.

 

Такий талісман принесе своєму господареві успіх, визнання, приверне до нього увагу громадськості, допоможе правильно поставити голос, жестикуляцію і міміку на виступах, не розгубитися перед натовпом.

 

З титаніту в країнах Європи виготовляють амулети, які здатні поліпшити пам'ять, розвинути інтелектуальні здібності, красномовство.

 

cлідуюча>>>

Зображення: