Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Тигрове око

 

Тигрове око за своєю суттю є котячим оком, де голки при окисленні знайшли приємний золотисто-жовтий, мідний або іржаво-рудий колір. На світло камінь непрозорий. У природі зустрічається також його різновид - соколине око.

 

Тигрове око за своєї видової приналежності являє собою одну з різновидів кварцу. Лідерами з видобутку цього мінералу є Росія, Австралія, Бірма (М'янма), Індія, Африканські країни.

 

Лікувальні властивості тигрового ока

 

У народній медицині цей мінерал вважається відмінним засобом для прискорення відновлення організму після операцій і важких захворювань. У деяких регіонах цілителі рекомендують мати при собі прикраси з цього каменю для профілактики багатьох захворювань, в першу чергу простудних.

 

Вважається, що тигрове око знижує артеріальний тиск, нормалізує сон і роботу нервової системи, позбавляє від нічних кошмарів і постійного недосипання. Літотерапевти вважають, що при накладенні цього мінералу на пошкоджені ділянки тіла, можна вилікувати псоріаз. Існує думка, що тигрове око полегшує напади астми.

 

Деякі народні цілителі застосовують тигрове око, щоб зняти запалення при захворюваннях суглобів. Лікувальні властивості тигрового ока благотворно впливають на зниження сприйнятливості людини до зміни погоди.

 

Магічні властивості тигрового ока

 

Камінь володіє сильною захисною енергетикою. Магічні властивості тигрового ока були відомі ще з давніх часів. Камінь вважали сонячним, в більшості випадків його використовували в якості оберега від впливу чорних магів і злих духів, камінь захищав свого власника від порчі й пристріту.

 

Тигрове око носили воїни в деяких регіонах, оскільки вони вірили, що він захистить їх від тяжких поранень і смерті. Сучасні маги також вважають, що тигрове око може вберегти свого хазяїна від багатьох небезпек, тому що він виховує в хазяїні розсудливість, що заважає людині робити необдумані вчинки. Інші маги приписують цьому каменю здатність вгамовувати муки ревнощів.

 

Протегує тигрове око людям, народженим під знаками Близнюків і Діви. Дівам цей камінь надає додаткову енергію, підвищує настрій, вселяє в них впевненість у своїх силах. Близнюкам мінерал розкриє очі ні їх справжню життя, він допоможе прояснити загадкові збіги життя свого господаря, пробудить у ньому приховані таланти, дасть можливість проявити себе.

 

В якості талісмана тигрове око рекомендується носити творчим людям, чия робота пов'язана з мистецтвом і хто володіє відповідним світорозумінням. Мінерал допоможе знайти колію, в якій найкраще зможе проявити себе його господар, допоможе йому розкритися, наділить його прагненням до успіху.

 

Камінь також надасть підтримку тим людям, чия професійна діяльність або їх захоплення пов'язані з ризиком і підвищеною небезпекою для здоров'я. Брелок з тигровим оком вбереже від травматизму та загартує волю господаря, не дасть розгубитися у відповідальну хвилину.

 

cлідуюча>>>

Зображення: