Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Тектіт

 

Назва цього мінералу походить від грецького «tektos», що в буквальному перекладі означає «розплавлений». У літературі зустрічаються також інші найменування цього каменю та його різновидів: дарвинова скло, пляшковий камінь, Австралії, фальшивий хризоліт, молдавіт, скло пустелі, індомалазініт, імпактіт, бедіазіт.

 

По виду тектіти являють собою застиглі склоподібні утворення, які виникли в результаті сильного удару метеоритів об тверду поверхню землі. Їх помилково називають метеоритами, однак це не відповідає дійсності. Тектіти є розплавом гірських порід зовсім земного походження, оскільки при ударі метеорита вивільняється велика кількість енергії, яке переходить у теплову.

 

Тектіти різноманітні за виглядом: гантелі, човники, оскільки, гудзики, слізки, грушоподібні, порожнисті тонкостінні кулі, диски та пластини, ядра, стрілки, боби та ін Деякі екземпляри мають складну скульптуру: вони виглядають так, як ніби їх поверхня була роз'їдена равликами .

 

Дані камені зустрічаються в США, Австралії, Тасманії, Індокитаї, Західній Африці, на острові Ява, в Чехії, на Філіппінах.

 

Лікувальні властивості тектіти

 

У народній медицині лікувальні властивості тектіти використовують в якості засобу, яке здатне зменшити наслідки стресових ситуацій, зняти нервову напругу, розслабити і заспокоїти організм. Цей камінь також використовують для лікування і профілактики простудних захворювань.

 

Камінь поліпшує обмінні процеси, що буде корисно тим людям, які бажають швидше знайти ідеальну фігуру. Камінь нормалізує артеріальний тиск, знижує ризик захворювань нирок і печінки.

 

Магічні властивості тектіту

 

Магічні властивості тектіти спрадавна привертали увагу людей. В районі Дунаю, де була 25 тисяч років тому розташована одна із стоянок древніх людей кам'яного століття, були знайдені тектіти. Наші предки використовували цей матеріал в своєму примітивному господарстві. Люди того часу відчували незвичайність цього рідкісного каміння і тому наділили його особливими здібностями. Вони виготовляли з тектіти атрибути для проведення містичних обрядів, зазвичай для виклику дощу та лікування, застосовували в похоронних та інших обрядах.

 

На даний момент тектіт використовується для подорожей у майбутнє і минуле. Цей мінерал вважається прибульцем, який несе в собі міць Всесвіту. Вважається, що з його допомогою можна змінити карму, краще зрозуміти природу і людей, уникнути помилок. Використовують тектіти також як засіб від пристріту і псування.

 

Тект благоволить людям, які були вироблені на світ під знаками Овна і Рака. Ракам камінь приносить удачу в науковій і творчій діяльності. Овнам допомагає виправити помилки минулого.

 

В якості талісмана цей мінерал рекомендується використовувати вченим, медіумів, ворожок, магів. Навіть необроблені камені допомагають придбанню нового розуміння світу і сприяють творчій активності.

 

cлідуюча>>>

Зображення: