Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Танзаніт

 

Танзаніт вперше був відкритий африканцем Алі Джуяваті в Танзанії в 1967 році, біля гори Кіліманджаро. Саме тому виникло таке найменування цього каменю. На жаль, запасів танзаніта залишилося, імовірно, всього на десять років і скоро він зникне з надр. Дана обставина сильно підвищує ціну цього мінералу на світовому ринку. Його ціна близька до вартості навіть діаманта.

 

У літературі також зустрічається таке найменування цього каменю, як синій цоізит. Камінь володіє насиченими синім або фіолетовим відтінками, які обумовлені наявністю домішки іонів ванадію і хрому. Переливи танзаніта утворюють шикарні коричневі, жовті, зелені тони.

 

Кристали цього каменю прозорі на світло. Танзаніт відливає скляним блиском. Володіє високою твердістю за шкалою Моса.

 

Танзаніти розпоряджені так званим «олександритовий» ефектом, тобто він змінює своє забарвлення залежно від кута зору. В результаті цього ефекту створюється ілюзія, що камінь триколірний.

 

Лікувальні властивості танзаніта

 

Завдяки своїй небесно-блакитному забарвленню танзаніт заспокоює і лікує очі, знімає напругу з них після довгої роботи, знижує очний тиск. Для цього слід деякий час дивитися на камінь, спокійно і не пильно.

 

Деякі фахівці вважають, що камінь синього забарвлення допомагає при лікуванні захворювань, пов'язаних з переохолодженням організму, полегшує стан при лихоманці, сприяє прискоренню лікування. Деякі цілителі використовують цей мінерал для догляду за шкірою, і навіть для її лікування від лишаю, висипу, вугрів і юнацьких прищів. Лікувальні властивості танзаніта також використовують для лікування захворювань спини і хребта.

 

Магічні властивості танзаніта

 

Магічні властивості танзаніта активно використовують для виготовлення талісманів і амулетів. Він вважається символом красивого життя, любові і розкоші. В якості талісмана камінь оберігає людей, які прагнуть до збагачення і міцному родинному щастю, причому одне невіддільне від іншого.

 

Талісманом може служити будь-який виріб або прикраса з танзаніта. Якщо носити мінерал у вигляді брошки на грудях або кулона, то обов'язково вас знайде успіх у кар'єрі. Власників цього каменю незабаром чекає матеріальний достаток і щастя в особистому житті. Однак людина не повинна прагнути до любові без наміру створити сімейне вогнище. Камінь не терпить несерйозного ставлення до відносин, інакше він може покарати свого власника, відібравши всі досягнуті ним успіхи в кар'єрі.

 

У сім'ю танзаніт приносить спокій, затишок, мир та взаєморозуміння. Цей камінь за традицією прийнято дарувати на 24 річницю весілля. Жінкам рекомендується носити сережки з цим мінералом, так як вважається, що це прикраса підсилює їх привабливість для протилежної статі, зробить їх яскравими особистостями, які впевнені в собі і просто чарівні. Кільце з танзаніта підвищує чарівність і сексуальність його власниці.

 

Камінь рекомендується носити людям водних знаків. Також камінь благоволить Овнам, яким він додає холоднокровності і цнотливості.

 

cлідуюча>>>

Зображення: