Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Стеатит

 

У народі цей камінь прозвали «восковим», «мильним», «крижаним» каменем або «жировики». Остання назва виникло через те, що він гладкий настільки, що здається жирним на дотик.

 

Стеатит є одним із різновидів тальку. Забарвлення цього мінералу може варіюватися. Зустрічаються екземпляри, які володіють білим, димчастим, сірим або коричневим з смарагдовим або жовтуватим відтінком. Найрідкіснішими вважаються камені, які володіють червоною, бордовою або темно-вишневою забарвленням.

 

Стеатит відсвічує матовим шовковистим блиском. Камінь дуже м'який на дотик наскільки, що навіть може залишити смугу на чорній тканині. Стеатитом можна, як крейдою, малювати!

 

Цей мінерал був відомий ще жителям Древнього Єгипту. Вчені знаходять прикраси і фігурки з нього в похованнях періоду Стародавнього Царства. На даний момент цей камінь видобувають в Лізард, в Шотландії, на території США в штаті Мічиган і на території Канади в провінції Онтаріо.

 

Великі родовища цього мінералу розташовані у Фінляндії. У Росії поклади стеатита знаходяться в Карелії.

 

Лікувальні властивості стеатита

 

У Фінляндії місцеве населення вважає, що цей мінерал благотворно впливає на стан кісток хребта та м'язів спини. У народній медицині вважається, що стеатит може виліковувати такі недуги, як радикуліт, остеохондроз, ішіас.

 

Лікувальні властивості стеатита використовується в якості природного грілки, тому що він тривалий час утримує тепло. З стеатіта виробляються спеціальні мінеральні грілки, які зручні для використання в домашніх умовах.

 

Застосування стеатита можливо і при використанні його в якості біостимулятора. Фахівцями також встановлено, що цей мінерал володіє сильною енергією Янь, з частотою вібрацій якої близька до аналогічної частоті головного мозку.

 

Подібна властивість стеатита і лежить в основі роботи таких біостимуляторів. У китайській медицині вважається, що стеатит пов'язаний з крижовою чакрою.

 

Магічні властивості стеатита

 

Магічні властивості стеатита використовують як інструмент для розвитку прихованих надприродних здібностей. За допомогою нього можна оволодіти мистецтвом телепатії, телекінезу та ворожіння. Цей камінь вважається вірним помічником шаманів і чаклунів. Деякі маги стверджують, що цей мінерал випускає вібрації, схожі на ті, які створює людський мозок. Медитація зі стеатитом допомагає розвинути такі здібності, як ясновидіння і яснослухання.

 

Астрологи не можуть точно визначити, якого знаку протегує стеатит. Стеатит вважається талісманом тих людей, які займаються дослідженнями і розробками в науковій діяльності, магів і медіумів. Щоб мінерал почав приносити користь в даних сферах, випливає з нього виготовити кулю або вирізати фігурку тварини.

 

Камінь принесе своєму власникові спокій, допоможе очистити свої думки від непотрібних думок і сконцентруватися на предметі дослідження. Камінь служить також оберегом від нападу злих духів.

 

cлідуюча>>>

Зображення: