Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Ставроліт

 

Саме таку назву цей мінерал отримав від поєднання двох слів грецького походження, а саме «stauros», що в буквальному перекладі означає «хрест», і «lithos», тобто «камінь». За свою оригінальну форму цей камінь заслужив назву «хрестовий камінь».

 

Ставроліт є мінералом, який належить класу силікатів. Колірна гамма, в межах якої варіюється забарвлення цього мінералу, включає коричневі, червоно-бурі, темно-червоні, багряні, бурі, буро-чорні відтінки. Камінь володіє скляним блиском. Зустрічаються екземпляри напівпрозорі і непрозорі.

 

Виділяють різновиди цього мінералу в залежності від наявності домішок. Люскітом називаються камінь, в якому будуть міститися домішки кобальту і нікелю. Якщо ж у складі цього каменю наявна молібден, то такий мінерал називають нордамаркітом. Камінь дуже важко піддається плавлению: його не можна піддати цьому процесу за допомогою паяльної трубки. Ставролен не схильний до дії кислот.

 

Ставроліт зустрічається у складі багатьох кристалічних сланців. Найдорожчі екземпляри цього каменю зустрічаються в Тіролі та Моравії. Найбільші самоцвіти у вигляді двійників або трійників добувають в околицях Златоуста. Виробництво цього каменю також налагоджено в Німеччині, Росії, у Франції, Австрії та інших країнах.

 

Лікувальні властивості ставроліта

 

Лікувальні властивості ставроліта ще не до кінця досліджені, тому на даний момент існують лише припущення. Вважається, що цей камінь благотворно впливає на нервову систему і надає розслабляючу дію на психічний стан людини. Камінь здатний послабити нервову напругу, зняти стрес, головний біль після довгого робочого дня, підвищує імунітет.

 

Фахівці вважають, то Ставроліт може вивести з організму токсини і шлаки. З цього мінералу рекомендується виготовити намисто чи кулони. Прикраси з ставроліта допоможуть зміцнити сон, позбавитися від нічних кошмарів, нав'язливих ідей і страхів. Камінь благотворно впливає на людей, які страждають на клаустрофобію.

 

За індійською методикою цей камінь робить вплив на горлову чакру, а також чакру сонячного сплетення.

 

Магічні властивості ставроліта

 

Цей камінь часто застосовується в магічній практиці. Однак мінерал буде служити тільки білим магам. Ставроліт вважається потужним оберегом завдяки своїй формі. Він захистить людину від негативного впливу чорної магії.

 

Досі не встановлено, якого знаку підходить Ставроліт. Вважається, що кожна людина, що володіє чистою душею і серцем, зможе спілкуватися зі ставролітом.

 

Магічні властивості ставроліта надають підтримку для людей, які займаються благодійною діяльністю. Камінь рекомендується використовувати в якості талісмана медичним працівникам, вихователям у дитячих садках, вчителям, соціальним працівникам та іншим людям, хто надає допомогу. Цей мінерал додає сили, приносить удачу і допомагає знайти прихильників і добрих друзів.

 

cлідуюча>>>

Зображення: