Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Содаліт

 

Саме таке найменування походить від слова «soda» англійського походження, яке буквально означає «натрій». У літературі також зустрічаються і такі назви цього мінералу, як гакманіт і аломаніт.

 

У природі цей мінерал зустрічається досить рідко. Завдяки його таємничого і магічного кольором, він привертає колекціонерів. Забарвлення цього мінералу може бути різною. Зустрічаються камені синього, блакитного і блакитного відтінків, одноманітність кольору яких порушують білі прожилки.

 

Бувають також мінерали, що володіють жовтим, пшеничним, зеленуватим, болотних, сірувато-блакитним, червоним, бардовим, червоним або рожевим кольором. Існує унікальний різновид содаліта, яку іменують гакманітом на честь її першовідкривача, Віктора Гакмана. Цей камінь володіє дивною особливістю: під впливом атмосферного повітря і сонячних променів він поступово змінює забарвлення до майже чорного.

 

Содаліт добувають переважно у вулканічних породах, в районі вулкана Везувій на території Італії, на Кольському півострові в Російській Федерації, на гористих районах у США, Португалії, Румунії, Індії, Норвегії, Німеччини, Канади та Бразилії.

 

Лікувальні властивості содаліта

 

Содаліт полегшує перебіг захворювань, які викликані підвищенням фонової радіації. У деяких регіонах жителі вважають, що мінерали блакитного і синього відтінків нормалізують артеріальний тиск і серцеву діяльність, знижують апетит, виліковують захворювання печінки. Лікувальні властивості содаліта дозволяють знизити ризик раннього інфаркту або інсульту.

 

За однією з версій, намиста і браслети, які зроблені з синього за забарвленням содаліта, позбавляють від постійної безсоння і нічних кошмарів, допомагають при нервових розладах, депресії і меланхолії, знижують нервову напругу. Содаліт рекомендується носити для профілактики захворювань очей.

 

Содаліт покращує роботу ендокринної системи, нормалізує роботу та лімфатичної систем і обмін речовин. Камінь слід також носити тим людям, які страждають від захворювань щитовидної залози, таких як запалення, кіста, зоб, збільшення правої або лівої частки, базедова хвороба.

 

Магічні властивості содаліта

 

У магії содаліт рекомендують використовувати як інструмент, який здатний розвинути у свого власника надприродні здібності. Маги і медіуми використовують цей мінерал для проведення сеансів медитації. Жінкам слід носити намисто з цього каменю, щоб знайти привабливість в очах протилежної статі.

 

Чоловікам камінь допомагає привести в порядок свої думки, визначитися з цілями свого життя, швидко розібратися у важких ситуаціях і прийняти правильне рішення у скрутну хвилину. Астрологи поки що ще не з'ясували, якому знаку зодіака відповідає камінь.

 

Магічні властивості содаліта рекомендується використовувати для виготовлення талісмана, який буде надавати заступництво вченим, вчителям, бізнесменам. Цей камінь буде оберігати від помилок магів і медіумів.

 

cлідуюча>>>

Зображення: