Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Смарагд

 

Назва каменю має перське походження. У більшості країн його називають «emerald», що сходить до слів «esmeraude», «emeraude» і «esmeralde».

 

За видової приналежності смарагд відносять до берилію. Він має насичений глибокий зелений колір. Чим темніше відтінок цього каменю, тим вище його ціна на світовому ринку, яка в деяких випадках може навіть перевищувати ціну алмаза. Саме така забарвлення обумовлена ​​наявністю в хімічному складі каменю домішок хрому.

 

Смарагди були відомі ще в Давньому Єгипті і на Русі. Під час завоювання конкістадорами Америки серед скарбів інків було знайдено велику кількість кілець з величезними смарагдами. На даний момент лідерами на ринку цього мінералу є такі країни, як Росія, Австралія, Норвегія, Намібія і Пакистан.

 

Лікувальні властивості смарагду

 

Лікувальні властивості смарагду дуже різноманітні. Існує думка, що смарагд здатний угамувати біль в голові і суглобах, вилікувати хвороби шлунка і сечового міхура. Також його активно використовують для очищення води. Щоб смарагд проявив свої антибактеріальні властивості, його слід покласти в стакан з напоєм хоча б на одну годину.

 

У давні часи люди думали, що цей мінерал допомагає людині позбутися від курячої сліпоти, епілепсії і більма в оці. На сучасному етапі фахівці вважають, що мінерал може позбавити свого власника від розладів сну, таких як недосип, безсоння і нічні кошмари.

 

Магічні властивості смарагду

 

Здавна вважалося, що основною магічною властивістю смарагду є позбавлення його власника від поганих схильностей. Камінь міг вигнати зі господаря схильність до скоєння злочинів, до обманів і аферам, невірності в шлюбі. Якщо ж людина не наділений такими вадами, то камінь прагнути принести власникові удачу. У зворотному випадку він буде насилати лиха на людину до тих пір, поки він не позбутися злих спонукань. Найбільше смарагд не любить брехню. На таких людей камінь любить насилати невиліковні та важкі хвороби.

 

Чистих людей камінчик захищає від будь-якого негативного втручання на біополе людини і на його житло. Смарагд оберігає родинний побут і сімейні стосунки, позбавляє від невірності, сприяє народженню і вихованню здорових дітей.

 

Маги і чаклуни використовують смарагд для спілкування з мертвими. Він допомагає їм вийти за межі своєї тілесної оболонки, зрозуміти значення посланих знаків і повернутися назад. Він захищає душу від негативних впливів під час астральних подорожей.

 

Астрологи рекомендують носити смарагд Левам, Терезам і Водоліям. Не варто звертатися до цього каменю Рибам, Козерогам і Скорпіонам. На решті він буде працювати упівсили, але шкоди ніякої не принесе.

 

В якості талісмана смарагд слід носити мандрівникам і годуючим матерям. В якості амулета його найкраще мати при собі творчим людям, оскільки він допомагає їм знайти себе в мистецтві.

 

cлідуюча>>>

Зображення: