Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Сланець

 

Сланці відносять до матеріалів вулканічного походження. Примірники цього мінералу можуть варіюватися по колірній гамі серед великого спектру. Зустрічаються мінерали, які мають жовтий, пшеничний, рудий, коричневий, бордовий, бурий, сірий, червоний, зелений, смарагдовий і чорний колір.

 

Найчастіше камінь не володіє чистим насиченим кольором, а його забарвлення є проміжним відтінком. Сланці в теорії поділяють на дві великі групи, а саме глинисті сланці і кристалічні сланці.

 

Глинистий сланець це за своєю суттю глиниста порода, дуже тверда і міцна, яка зазвичай зустрічається чорного або темно-сірого, рідше червонуватого, коричневого або зеленуватого кольору. Цей мінерал знаходять у дуже старих геологічних відкладах.

 

Також по різноманітним характеристикам сланці розрізняють: покрівельний, аспідний сланці, точильні сланці, грифельні сланці і галунові сланці. Покрівельні екземпляри зазвичай бувають сірого відтінку, а аспідні володіють насиченим чорним відтінком. Грифельний різновид володіє сірим кольором, він дуже м'який навіть на дотик.

 

Точильні сланці, навпаки, тверді, в їх складі присутня безліч кремнозема. Такі екземпляри зустрічаються жовтувато-сірого і зеленувато-сірого кольору. Рисувальний сланець відрізняється тим, що він досить м'який, чорний за своїм кольором. Квасцовий сланець пухкий, теж чорного кольору.

 

Лідерами з видобутку цього мінералу є Росія, США і Європа.

 

Лікувальні властивості сланцю

 

Літотерапевт вважають, що використання сланців в будівництві обумовлено не тільки порівняльної легкістю обробки і видобутку каменю, але і також і тим, що сланець позитивно впливає на людину і його організм в цілому. Будинки, для будівництва яких використовувався сланець, зазвичай стають для господарів істинної здравницею.

 

Лікувальні властивості сланцю проявляються в його тонізуючу дію. Камінь здатний зняти з власника стреси, нервові розлади, благотворно впливає на емоційний стан людини, покращує настрій, підвищує працездатність, позбавляє від нічних кошмарів і безсоння.

 

Магічні властивості сланцю

 

Вважається, що магічні властивості сланцю з'єднують свого власника з іншими світами і Космосом. Він накопичує сигнали, які нам посилає цей світ і повідомляє їх своєму господареві, переводячи їх на зрозумілу мову. Однак на цей мінерал слід налаштуватися і заволодіти його розташуванням.

 

Для цього слід у повню викласти цей камінь на ганчірочку перед собою, поряд запалити дві свічки і потім 15-20 хвилин уважно дивитися на сланець. Потім слід зосередитися на своїх думках і виділити з них образи, які вам здаються істотними. Якщо ви не можете зрозуміти їх сенс або не є практикуючим магом або медіумом, то щоб не помилитися, краще попросити у сланцю розшифрувати ці явища.

 

Камінь може послати вам сон, який пояснить побачене раніше. Для цього камінь слід обернути матерією фіолетового кольору і покласти в шафу.

 

cлідуюча>>>

Зображення: