Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Сідеріт

 

Найменування цього каменю має давньогрецьке походження, воно утворено від слова «sideritis» або «sideros». У перекладі з цієї мови слово позначає просто «залізо».

 

Камінь зазвичай забарвлений в пшеничний, жовтувато-сірий, жовтий, буро-жовтий, буро-сірий або чорний колір. Камінь має чорну риску, відливає скляним або перламутровим блиском. Мінерал дуже крихкий, тому з ним треба дуже обережно поводитися. Кристали сідеріта має форму ромбоедрів.

 

Лідерами з видобутку сідеріта є такі країни, як Німеччина, Індія, Південні Піренеї (Іспанія), Австрія.

 

Лікувальні властивості сідеріта

 

У народній медицині цей мінерал використовується досить рідко, оскільки лікувальні властивості сідеріта вивчені ще недостатньо повно. Народні цілителі в своїй більшості приписують сідерітов жовтого і бурого кольору здатність поліпшувати роботу печінки і нирок, знижувати артеріальний тиск, виліковувати атонічні запори, збуджувати апетит.

 

Лікувальні властивості сідеріта направлять будь-якої людини на правильний життєвий шлях, допоможуть позбутися шкідливих звичок. У тому числі, цей мінерал допоможе розвинути собі звички до здорового харчування і щоденним заняттям спортом.

 

Камені чорного кольору, за припущенням деяких фахівців, можуть полегшити перебіг захворювань, які викликані переохолодженням організму.

 

Магічні властивості сідеріта

 

Існує думка, що цей мінерал здатний розкрити в людині приховані таланти, розвинути закладені у нього задатки. Чоловіків сидерит робить більш привабливими для протилежної статі, допоможе знайти необхідні якості, які будуть залучати жінок - такі як рішучість, цілеспрямованість і мужність. Жінкам цей камінь дає можливість знайти своє покликання в житті, придбати лідерські якості, набути впевненості в собі.

 

Сучасні маги і медіуми часто використовують цей камінь для проведення сеансів медитацій і інших ритуалів, для проведення яких потрібна внутрішня концентрація, позбавлення від бігаючих в голові думок. Фахівці стверджують, що цей мінерал розвиває в людині приховані надприродні здібності. Сідеріт також допоможе знайти дар яснобачення та телепатії.

 

Астрологами досі не визначені переваги сідеріта щодо знаків зодіаку. Однак точно встановлено, що цей мінерал нікому шкоди не завдасть. Їм краще не зловживати тільки тим людям, які надмірно зосереджені на кар'єрному зростанні. Якості, які набуває людина за допомогою цього мінералу, будуть перешкоджати жінкам знайти свою другу половинку і вдало вийти заміж і народити дітей.

 

В якості талісмана цей мінерал рекомендується використовувати людям, які люблять пригоди, ризикувати і пробувати себе в екстремальних умовах. Магічні властивості сідеріта допоможуть в житті спортсменам, каскадерам, екстремалам і мандрівникам. Цей камінь здатний обдарувати свого власника надлишкової космічної енергією, додасть йому впевненості у своїх силах, вбереже від травм і пошкоджень.

 

cлідуюча>>>

Зображення: