Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Шунгит

 

Свою назву мінерал шунгит отримав від найменування заонезького поселення Шуньга. Саме недалеко від нього були виявлені родовища цієї корисної копалини, який раніше був відомий під іншими найменуваннями. Слава відкриття чарівного каменю належить академіку М. Я. Озерецковському. Він перший, хто звернув увагу на незвичайну грунт чорного кольору острова Кижи і хто назвав цей мінерал «вуглисті сланцем».

 

У стародавні часи побутувала інша назва каменя, яке йому дали на Русі, - «аспідний камінь». Камінь володіє чорним забарвленням, яка забезпечується завдяки високому вмісту вуглецю до 99%. Єдине родовище цього виняткового мінералу розташоване в Карелії (Росія).

 

Лікувальні властивості шунгита

 

Раніше лікувальні властивості шунгита використовували переважно в цілях збереження краси та молодості всього організму. Шунгит є непоганим протимікробну засобом і ліками при застудних захворюваннях, що було йому приписано за рахунок його чорного забарвлення. Не слід забувати, що тривалий вплив мінералу на організм може призвести до негативних наслідків: зниження енергетики нирок. Не рекомендується носити цей камінь тим, хто страждає від зниженого артеріального тиску.

 

Сам мінерал використовують досить рідко. Переважно народними цілителями застосовується шунгитова вода. Цілющі властивості джерел, які протікають через шунгітовие породи, відомі з давніх часів. Лікувальна вода володіє протизапальними і обеззараживающими діями. Фахівці рекомендують шунгитову воду для тих, хто страждає від астми, алергій, а також важких шкірних захворювань.

 

Раніше за допомогою цілющої дії шунгитової води омивали рани, що залишилися у воїнів після повернення з поля битви. Вважалося, що така нехитра процедура не тільки запобіжить нагноєння ран, але й прискорить процес їх загоєння.

 

Магічні властивості шунгита

 

Багато хто вважає, що чорний камінь може містити тільки негативну енергію. Однак, цей камінь використовують не тільки в чорній магії, але і з однаковим успіхом і в білій.

 

Багато практикуючих маги застосовують магічні властивості шунгита для виготовлення оберегів, які всю свою містичну силу спрямовують на захист від злих духів і темних сил. Своєму власникові такий оберіг приносить рівновагу з оточуючими світом і спокій. Існує думка, що пірамідки з цього каменю, здатні захистити їх володаря від негативної енергії телевізорів, побутових приладів і комп'ютерних моніторів.

 

Цей мінерал в якості талісмана може використовуватися, якщо з нього виготовити фігурки у вигляді куль, пірамідок або кубиків. Мінерал рекомендується мати при собі молодим, активним і енергійним людям.

 

Талісман, який має вигляд кулі, приносить своєму власнику успіхи в амурних справах, підвищує його привабливість для протилежної статі. Талісман з шунгита у вигляді пірамідки застосовується для захисту житла від злих духів і темних сил, а також протистоїть негативної енергії заздрісних людей. Талісман у вигляді кубика застосовується для залучення удачі в бізнесі, фінансової та комерційної діяльності.

 

cлідуюча>>>

Зображення: