Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Селеніт

 

Селеніт є натрієво-кальцієві силікатом. Селеніт по своїй видовій приналежності є волокнистим гіпсом, який володіє специфічним шовковим блиском. Камінь має рожево-біле забарвлення, він може також володіти жовтим відтінком.

 

Мінерал завдяки своєму зовнішньому вигляду набув статусу символу ніжності, мрійливості і загадковості. Вважається, що його сила збільшується в молодика, коли під світлом нічного світила він починає відливати крижаним блиском. Родовища цього мінералу розташовані, зокрема, на укосах берегів річки Ірен, в Пермській області.

 

Лікувальні властивості селеніту

 

Камінь часто використовують для лікування внутрішніх органів, а саме селезінки, шлунка і кишечника. Він також благотворно впливає на стан ендокринної системи. Роздрібнений селеніт використовують як присипку для ран. Камінь робить кістки більш міцними і сильними, запобігає руйнуванню зубів. Лікувальні властивості селеніту використовують також для підвищення розумової активності.

 

У Стародавньому Єгипті приготовляли з нього спеціальний порошок, який змішували потім з медом і содою. Це лікувальний засіб натирали на тіло, що повинно було омолоджувати шкіру і збільшувати її еластичність і пружність. У тибетській медицині за допомогою селеніту виводили камені з жовчного міхура.

 

У народній медицині мінерал використовують для ослаблення головного болю та підвищення надмірно низького артеріального тиску. За допомогою нього можна позбутися апатії, меланхолії, високої температури. Камінь можна використовувати в лікувальних цілях і самостійно. Під час стресу чи неврозу слід покласти на саму верхівку голови кулю з селеніту.

 

Магічні властивості селеніту

 

З давніх часів магічні властивості селеніту використовували для очищення голови від непотрібних думок, заспокоєння і розслаблення, концентрації уваги. Камінь здатний підсилити позитивні емоції людини, зміцнити в пам'яті приємні спогади. Він наділяє людину здатністю з жаром і натхненням підходити до будь-якої справи.

 

Камінь обдаровує свого господаря інтуїтивним даром передбачення майбутнього. Він на підсвідомому рівні програмує людину на уникнення пасток і важких ситуацій в житті.

 

Цей камінь додасть людині розсудливість в словах і обачність у діях. Він подарує бачення майбутнього, допоможе спритно обходити життєві капкани і уникати неприємності.

 

В Англії вважається, що селеніт здатний нагородити людину незвичайним красномовством. Вважається, що при проголошенні промов лекторам і юристам слід надягати перстень саме з цим мінералом.

 

Цей камінь не рекомендується носити замкнутим і мрійливим людям, тому що селеніт і так збільшує ці якості власника, а при їх надлишку перетворить людину в повністю усунутого від життя затворника.

 

cлідуюча>>>

Зображення: