Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Сардонікс

 

Найменування цього каменю походить від грецького слова, в перекладі означає «камінь з Сарда». Раніше сардонікс поділяли на дві групи: жіночі камені та чоловічі камені. Жіночими визнавалися мінерали, які мали більш світлий відтінок, чоловічими вважалися такі камені, які володіли більш різким і насиченим кольором.

 

Сардонікс по своїй родовій приналежності є оніксом. Камінь цей має темний колір. Головна особливість цього мінералу полягає у наявності безлічі смуг коричневого, бурого і чорного кольору. Сардонікс відливає приємним шовковистим скляним блиском. Видобувають цей камінь переважно в Індії.

 

Лікувальні властивості сардоніксу

 

Цей камінь широко використовується в народній медицині. Лікувальні властивості сардоніксу використовують при переломах для прискорення зрощення кісток і хрящів, а також при інших травмах як кровоспинний засіб.

 

Фахівці на сучасному етапі вважають, що сардонікс здатний позбавити людину від таких недуг, як лихоманка, від порушення травлення, нетравлення і виразки шлунка, хвороби щитовидної залози, у тому числі камінь сприяє розсмоктуванню кіст та інших утворень. Його магічні властивості дозволяють його власникові також благотворно впливати на людей, які страждають на рак.

 

Чоловічий сардонікс прискорює зрощення ран і зцілення виразок. Жіночий камінь допоможе вилікуватися від безпліддя і вдало зачати здорову дитину.

 

Магічні властивості сардоніксу

 

У Європі сардонікс позначає довгий подружнє щастя, життєву енергію, а в Індії - удачу та успіх. У стародавні часи вважалося, що сардонікс з червоним відтінком здатні вступити в боротьбу проти негативного впливу злих сил. Камінь відносив від людини проблеми і турботи під час сну, знімав депресію і меланхолію, міг зупинити самовбивць від вчинення непоправної вчинку.

 

Сардонікс вважається каменем Львів. Він допомагає їм досягти всього бажаного в житті, приносить удачу й успіх. Камінь позитивно впливає на інтелектуальні здібності свого власника, надає йому хоробрості і сил.

 

Мінерал також сприяє Дівам. Він допомагає жінкам створити сімейний затишок, а чоловікам допомагає з професійним та кар'єрним ростом. Решті камінь може служити просто оберегом від пристріту, псування, негативного впливу енергетики інших людей. Вважається, що сардонікс може позбавити свого власника від безпричинних страхів, в тому числі і перед майбутнім, захищає під час подорожей.

 

В якості талісмана цей мінерал приносить своєму власникові довголіття, уповільнює процес старіння, допомагає залишитися в здоровому глузді навіть у глибокій старості. Камінь протегує філософам і мандрівникам, а також всім тим, хто ставить своєю метою домогтися максимальної гармонії і взаєморозуміння зі світом.

 

Магічні властивості сардоніксу також будуть оберігати шлюб від невірності, збережуть сімейний спокій, допоможуть уникнути конфліктів, будуть залучати в будинок достаток. Мінерал слід для цього поставити на металеву підставку.

 

cлідуюча>>>

Зображення: