Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Сапфір

 

Назва «сапфір» має давньоіндійське походження. Воно сходить своїм корінням до слова «canipriya», що в перекладі означає «улюблений Сатурном». За іншою легендою слово «сапфір» утворено від грецького «сапфейрос», що означає «коштовний камінь синього кольору», яке в свою чергу сходить до вавілонського «СІПРІ». На Русі цей камінь прозвали блакитним Яхонт або синім Яхонт.

 

Сапфір володіє забарвленням насичено-синій з оксамитовим відтінком або волошкової з фіолетовим або синім з чорним відтінком. На даний момент близько дев'яноста відсотків каменів піддається облагороджування, що призводить до корегування кольору: його вирівнювання, ослаблення або посилення. Якщо камінь нагріти по спеціальній техніці, то він набуває більш темне забарвлення.

 

Сапфіри переважно добувають у таких країнах, як Росія, Франція, Таїланд, Індія, Мадагаскар, Шрі-Ланка, Австралія, Бразилія, США та ін

 

Лікувальні властивості сапфіра

 

Лікувальні властивості сапфіра вельми різноманітні. Існує думка, що сапфір здатний допомогти при хворобах, пов'язаних з сечостатевої системою: при хворобах нирок, сечовивідних шляхів та сечового міхура.

 

Деякі фахівці стверджують, що сапфір прискорює загоєння ран, позбавляє від жіночих хвороб і захворювань серця. У деяких регіонах цей камінь рекомендують використовувати при хворобах вуха, носа і шкірних захворюваннях. Фахівці вважають, що цей мінерал здатний надавати профілактичну дію на організм, підсилювати ефективність лікування різними лікарськими препаратами.

 

Магічні властивості сапфіра

 

Здавна цей мінерал позначав невинність, чистоту і сталість. В Європі його прозвали «каменем черниць», і він символізував правдолюбство, цнотливість, чеснота і чисту совість. У східних країнах сапфір наділяли скромністю і дружелюбністю. Збереглися стародавні перекази, які оповідають про сапфірові персні, які не можна обдурити.

 

На сучасному етапі магічні властивості сапфіра використовують для створення оберегів і амулетів, які допомагають людині пізнати навколишній світ. Вони також захищають людину від обману і насильства, дарують йому любов і міцний шлюб.

 

Сапфір рекомендується носити тим людям, які народилися під знаком Стрільця. Жінкам цього знаку слід його носити у вигляді брошки або кулона, оскільки він посилює їхню привабливість для протилежної статі. Чоловікам камінь допоможе визначитися з основними цілями життя і планомірно досягти їх.

 

В якості талісмана цей мінерал дарує своєму власникові мудрість, спокій і умиротворення. Він допомагає йому зрозуміти цей світ шляхом споглядання і філософських роздумів, очищує думки від поганих домішок, допомагає ясно і чітко мислити без впливу емоцій і сторонніх почуттів.

 

Сапфір слід носити людям, які займаються дослідницькою діяльністю в сфері культури, історії, філософії, розробляють теоретичні положення гуманітарних наук.

 

cлідуюча>>>

Зображення: