Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Рутиловий кварц

 

Назва цього мінералу має давньоримське походження. Воно походить до латинського слова «rutilus», яка в дослівному перекладі означає «червоний». Зустрічаються й інші найменування цього каменю та його різновидів, як, наприклад, стріли Купідона, стріли любові, волосся Венери, Сагеней.

 

За своєю суттю, рутиловий кварц є звичайним кварцом, у якому присутні тонкі включення інших мінералів (найчастіше, золотистого або чорного кольору). Ці включення в народі називають «волосками». Чим вони тонше, тим цінніше камінь. Рутил буває у вигляді стовпчастих, призматичних волосовидний і голчастих кристалів. Кристали нерідко мають вигнуту форму.

 

Сам кварц буває темно-бурого, золотистого, сріблястого, буро-жовтого, зеленувато-сірого забарвлення. Камінь відсвічує скляним блиском. Видобувають цей мінерал приемущественно в таких країнах, як Казахстан, Австралія, Норвегія, Пакистан, Бразилія, США і Мадагаскар.

 

Лікувальні властивості рутилового кварцу

 

У деяких культурах світу вважалося, що прикраси з рутилового кварцу допомагають знайти довголіття. Літотерапевт припускають, що лікувальні властивості рутилового кварцу дозволяють прискорити лікування від простудних захворювань. Мінерал підвищує імунітет і загальну життєву енергію. Народні цілителі також вважають, що камінь захистить людину від негативного впливу радіації.

 

Камені зеленуватих відтінків надають заспокійливу дію, сприяють лікуванню від безсоння, нічних кошмарів, зміцнюють нервову систему, підвищують стресостійкість.

 

Магічні властивості рутилового кварцу

 

Магічні властивості рутилового кварцу використовуються вже кілька тисячоліть. Цей камінь збільшує привабливість людини в очах протилежної статі і його сексуальну енергію. Вважається, що він приносить творчим людям натхнення, покращує фантазію, направляє їх на шлях багатства і успіху. Вважається, що кільця і ​​кулони з цим мінералом сповільнюють процес старіння, покращують в цілому стан шкіри.

 

Рутиловий кварц відганяє депресію, тугу, смуток від самотності. Камінь наділяє свого господаря даром магічного передбачення і дозволяє проникати в минуле і передбачати майбутнє.

 

Рутиловий кварц рекомендується використовувати людям, народженим під знаками Діви, Тельця і ​​Близнюків. Камінь допомагає привнести в своє життя внутрішню гармонію, зрозуміти себе і навколишній світ, розкрити приховані таланти.

 

Рутиловий кварц є талісманом людей, що займаються мистецтвом, чаклунів, ясновидців і магів. Талісманом можуть бути такі прикраси, як персні й каблучки. Своєму щасливому володареві талісман з рутілогово кварцу здатний приносити підвищену увагу протилежної статі, щастя в особистому житті, захистити від депресії, збільшити силу таланту.

 

В якості амулета краще носити при собі кулони і підвіски. Такий амулет приверне любов, пристрасну і щиру. У сімейному житті камінь забезпечить спокій і благополуччя.

 

cлідуюча>>>

Зображення: