Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Рутил

 

Назва цього мінералу походить від латинського слова «rutilus», яке в перекладі дослівно означає «червоний, червонуватий». У літературі часто вживається інше його найменування - нігрін.

 

Камінь зазвичай має забарвлення чорного, червоного (кров'яного або гіацинтового відтінку), бурого з жовтим відтінком, золотистого, солом'яного або житнього. Іноді зустрічаються екземпляри, які в тонких пластинках безбарвні. Камінь володіє дуже сильним блиском, який зазвичай алмазний або напівметалевий.

 

Рутил має стовбчату форму кристалів, з наявністю поздовжньої штрихування. Друга типова форма кристалів має вигляд довгих голок, або волосків в серці кристалів гірського кришталю. За цей мінерал отримав у народі прізвисько «волосатик».

 

Камінь видобувають переважно з прибережно-морських розсипів. Найбільш поширений рутил в ПАР, Австралії (Новий Південний Уельс), Індії, Сьєрра-Леоне, Італії, США (Флорида та Алабама). На території Російської Федерації цей мінерал видобувають на Уралі і в Туві.

 

Лікувальні властивості рутилу

 

Лікувальні властивості рутилу ще не до кінця досліджені. Деякі фахівці вважають, що цей мінерал здатний позбавити від захворювань горла, бронхів, верхніх дихальних шляхів, викликаних переохолодженням.

 

Мінерали золотистого кольору, за припущенням деяких цілителів, благотворно впливають на стан печінки, запобігають цироз печінки і покращують її функціонування. Частина літотерапевтів вважає, що рутил здатний поліпшити травлення, прискорити метаболізм і порушити апетит.

 

Магічні властивості рутилу

 

Магічні властивості рутилу не часто використовуються в практичній магії. Примірники чорного кольору іноді застосовуються для пророкувань майбутнього. Деякі сучасні маги стверджують, що чорний рутил допомагає здійснювати астральні подорожі, пересуватися у часі, оберігає під час таких подорожей. Існує думка, що чорний рутил також застосовують відьми у проведенні своїх ритуалів.

 

Камені жовтих відтінків найкраще підходять для виготовлення амулетів, які здатні притягувати удачу та успіх в азартних іграх і парі. Камінь червоного кольору слід носити тим, хто прагне знайти любов і створити щасливу сім'ю. У цьому випадку камінь слід носити у вигляді браслета на лівій руці. Чоловіки, які будуть носити амулет, будуть притягувати жінок в сексуальному плані.

 

Астрологи поки що не встановили, якому саме знаку зодіаку благоволить рутил. В якості талісмана достатньо мати при собі невеличкий, нехай навіть необроблений шматочок рутилу. Мінерал чорного кольору носять тільки чорні маги, решті при тривалому контакті він може нашкодити.

 

Камені інших квітів рекомендується носити людям, які займаються дослідницькою та науковою діяльністю, тим, хто бажає дізнатися невідоме і проникнути в таємниці всесвіту. Він допоможе при відправленні магічних ритуалів ворожок і чаклунів.

 

cлідуюча>>>

Зображення: