Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Рубін

 

Найменування цього каменю має латинське походження і походить від слова «rubella», тобто червоний. Початковий його назва походить від слів «ратнарадж», що в перекладі з санскриту означає «цар самоцвітів» і «ратнайяка», що переводиться як «вождь самоцвітів».

 

В літературі широко вживаються також такі терміни, що позначають цей мінерал, як благородний червоний корунд, Маник і ратнанайана. У Древній Русі цей камінь величали Яхонт або карбункулом.

 

Колір цього каменю в основному червоний. Однак його відтінки можуть варіюватися від рожевого до вогняного і темно-бордового. Зустрічаються екземпляри з фіолетовими відблисками густо-червоного кольору, забарвлення яких визначається вмістом хрому до 2%. На світло камінь прозорий. За характеристикою його блиску і твердості рубін часто порівнюють з алмазом.

 

Багаті родовища цього каменю розташовані в Індії, Кенії, Таїланді, Танзанії, Бірмі та Афганістані.

 

Лікувальні властивості рубіна

 

Лікувальні властивості рубіна стародавні тісно пов'язували з його забарвленням, тому вони і вважали, що він благотворно впливає на стан крові. Він допоможе людям, що страждають від зниженого артеріального тиску. Вважалося, що цей мінерал здатний підвищити життєвий тонус, вселити бадьорість і веселощі, захистити від старіння. В Індії цього каменю приписували здатність виліковувати епілепсію і паралічі, усувати депресію і меланхолію.

 

Каменю також приписувалася здатність збуджувати в людині пристрасть, виліковувати від фригідності та імпотенції. Камінь поліпшує сон, апетит, відновлює сили. Парацельс намагався лікувати рубіном ракові виразки. Постійно носити камінь не рекомендується, тому що він забирає багато життєвих сил на боротьбу з недугами.

 

Існує думка, що рубінова пов'язка може полегшити напади астми. Рекомендується накладати на вухо, горло чи ніс цей мінерал при простудних захворюваннях.

 

Магічні властивості рубіна

 

У Європі вважали, що магічні властивості рубіна дозволяють зміцнити характер людини. На Сході камінь символізував любов, життєву енергію, силу і здоров'я. В Індії рубін присвячували Сонцю.

 

Вважається, що рубін не здатний позбавити від схильності до насильства і агресії, а тільки підсилює ці якості. Рубін можна носити в якості оберега від чорної магії і впливу злих духів. Він викриє ворогів, що намагаються втертися до господаря в довіру.

 

Рубін рекомендується носити людям, народженим під сильним знаком Лева. Жінок цього знака він наділяє привабливою і чарівною, чоловікам він допомагає знайти більше впевненості в собі, допомагає правильно оцінити скрутну ситуацію і прийняти вірне рішення.

 

В якості талісмана цей мінерал слід носити людям, які займаються небезпечною для життя діяльністю. Він вбереже від травм і смерті воїнів, міліціонерів, пожежників, рятувальників, шахтарів. Проте камінь не буде допомагати людині, у якої нечисте сумління.

 

Якщо людина буде носити рубін у вигляді кільця, то мінерал продовжить життя господарю, поліпшить пам'ять і підвищить життєву енергію.

 

cлідуюча>>>

Зображення: