Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Рубеліт

 

Рубеліт - це один з різновидів бороалюмосіліката турмаліну. Найменування цього мінералу походить від латинського слова «rubelus», що в перекладі означає «червоний». Рубеліт має рожеву, вишнево-червоне забарвлення, яку йому надають містяться в нім домішки марганцю.

 

Камінь може бути як прозорим на просвіт, так і напівпрозорим. Прозорі екземпляри рубелліта вважаються коштовними каменями другого класу. Блиск у мінералу найчастіше скляний.

 

Кристалізація рубелліта відбувається в тригональной сингонії. Кристали мають стовбчату або голчатату форму, нерідко їх можна зустріти у вигляді радіально-променистих зростків. Утворюється, як правило, в пегматитах.

 

Родовища рубеллітів широко поширені на копальнях Східного Забайкалля і Середнього Уралу, в редкометальних пегматитах Казахстану (Калба), а також в Каліфорнії, на островах Цейлон і Мадагаскар. Найбільш великі камені добувають у Бразилії, де виявлений зросток кристалів, маса якого досягає чотирьох тон.

 

Лікувальні властивості рубеліта

 

Оскільки рубеліт являє собою різновид турмаліну, то лікувальні властивості рубелліта багато в чому схожі з властивостями останнього. Літотерапевти вважають, що мінерал малинового відтінку здатний активізувати діяльність залоз внутрішньої секреції.

 

Лікувальні властивості рубеліта покращують колір шкіри, зміцнюють пам'ять, а також надають профілактичну дію від захворювань травної системи. Рожеві камені, на думку багатьох знахарів, завдяки своєму кольору, здатні нормалізувати сон, заспокоїти нервову напругу і позбавити від поганих сновидінь.

 

Магічні властивості рубеліта

 

Магічні властивості рубеліта широко використовуються сучасними практикуючими магами. Цей мінерал, як і більшість інших каменів рожевого кольору, втілює в собі любов, щирість і талант. Прикраси з рубеліта найкраще концентрують магічну силу каменю. Золотий кулон з цим мінералом виявиться чудовим амулетом, здатним допомогти своєму власникові знайти в собі впевненість, розкрити незнані раніше таланти і розвинути вже існуючі.

 

Обпучку з рубелітом рекомендується носити на вказівному або середньому пальці лівої руки, в цьому випадку він допоможе знайти успіх у представників протилежної статі і ощасливити увядающие сімейні відносини. Багато містики стверджують, що рубеліт, як і турмалін, розташовує проективної енергією Ян. Саме тому камені сприятливо впливають на розум і тіло людини, надають допомогу своєму хазяїнові в боротьбі зі страхами.

 

Рубеліт особливо рекомендується носити людям, які народилися під знаком Терезів. Терезам-жінкам цей мінерал допоможе знайти сімейне щастя, зробить їх будинок затишним для друзів, сформує навколо них атмосферу радості і добра. Терезам-чоловікам перстень з рубеллітом покаже вихід із непростих ситуацій, додасть мужності, позбавить від страху і невпевненості в собі.

 

В якості амулета або талісмана найкраще застосовувати різні вироби з рубеліта, вставлена ​​в срібло або золото. Цей мінерал ще вважається талісманом художників. Творчим людям він допомагає примножити силу їх таланту, приносить визнання і успіх.

 

cлідуюча>>>

Зображення: