Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Рожевий кварц

 

Вперше назва кварц було придумано гірниками з Рудних гір. Вчені припустили, що спочатку його повною назвою було «Querkluftertz», яке скоротилося згодом до «Querertz» і потім до «Quartz», або «Quarz».

 

Камінь має рожеве забарвлення з молочним відливом. Кристали рожевого кварцу напівпрозорі або майже прозорі. Камінь відливає скляним блиском.

 

Найбільш відоме родовище напівпрозорих кристалів мінералу знаходиться в Бразилії (Мінас-Жерайс). Розроблені родовища рожевого кварцу високої якості на Мадагаскарі. У менших кількостях його добувають в США, Японії, Намібії, Індії, Росії (Карелія, Алтай), Франції, Казахстані, Австрії, Швейцарії, Німеччини та Польщі.

 

Лікувальні властивості рожевого кварцу

 

Встановлено, що лікувальні властивості рожевого кварцу володіють багатофункціональним спектром дії на організм. В якості цілющого засобу можна застосовувати і кульки, і намистини, і платівки, і предмети, зроблені з нього.

 

Випромінювання рожевого кварцу сприяє лікуванню захворювань, пов'язаних з периферійної і центральної нервової системою та серцево-судинною системою. Тому цей мінерал здатний вилікувати свого господаря від надмірної агресії і дратівливості, він сприяє зняттю стресу, підвищує у своєму хазяїні відчуття упевненості в собі, дає поштовх розвитку творчих здібностей.

 

Рожевий кварц здатний налагодити функціонування видільної системи, поліпшити якість складу крові, нормалізувати артеріальний тиск. Він позитивно впливає на роботу багатьох органів, насамперед підшлункової залози, допоможе приборкати діабет навіть в дуже пізніх стадіях.

 

Всі кварци від природи володіють силою зцілення. Але якщо йде не самолікування, а цим займається фахівець, то він спершу повинен очиститися сам від негативних бажань і почуттів, приступити до роботи з чистим серцем.

 

Магічні властивості рожевого кварцу

 

Рожевий кварц рекомендується носити тим, хто не в силах відчути радість життя і любов, розкрити свої душевні переживання та почуття. Рожевий кварц допоможе залікувати яку внутрішню рану. Він налаштовує людину на любов, відкриває його для цього почуття. Кварцу треба повіряти всі свої думки і почуття. Якщо людина не може розкритися, то процес лікування може затягнутися навіть на роки. Камінь допоможе людині накопичувати добрі спонукання і полюбити себе.

 

Однак людина повинна розуміти, що, в кінцевому рахунку, камінь не вирішить всіх його проблем: всі Завіт від нього самого. Камінь може тільки допомогти і заспокоїти, розслабити і зняти стрес, підвищити самооцінку.

 

В якості талісмана магічні властивості рожевого кварцу протегують людям, які займаються мистецтвом. Поетам і письменникам рекомендується поставити на робочому столі невеликий куля, виготовлена ​​з рожевого кварцу. Навіть невеликий шматочок необробленого кристала допоможе людині розкрити свої приховані здібності і таланти, знайти натхнення. Камінь буде притягувати успіх і визнання.

 

cлідуюча>>>

Зображення: