Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Родоніт

 

Найменування «родоніт» має давньогрецьке походження. Воно походить від слова «rhodon», яке в перекладі означає «троянда». У науковій літературі також можна зустріти інші назви каменя і його різновидів, такі як рожевий камінь, фаулер, камінь ранкової зорі, рубіновий шпат, орлец, рожевий шпат.

 

У Стародавній Русі цей камінь був відомий під назвою «бакан», а також «рубіновий шпат».

 

Родоніт по видовій приналежності є силікатом марганцю, який утворився при контакті розпеченої магми з осадовими породами, які багаті марганцем. Колір цього мінералу зазвичай малиновий, рожевий, вишнево-рожевий або бузковий, іноді відливає бурим відтінком.

 

Камінь непрозорий, проте володіє приємним просвічуванням. Дуже рідко зустрічаються незвичайні красиві так звані «гнізда», які володіють колірною гамою, яка нагадує відтінки рубіна. Камінь відсвічує скляним блиском.

 

Родовища родоніту зустрічаються на території США, Іспанії (низької якості), Мексики, Англії (графство Девоншир), Японії та інших країн. Однак родоніт там видобувається не систематично. Родоніт досить низької якості добувають в родовищі Алтин-Топкан в Середній Азії.

 

Лікувальні властивості родоніту

 

У народній медицині використовують лікувальні властивості родоніту для профілактики і лікування онкологічних захворювань. Літотерапевт вважають, що цей камінь можна також застосовувати при лікуванні захворювань очей, в тому числі для пониження очного тиску і кон'юнктивіту. Для цього слід накладати гладкі камінчики на очі. Природньо, камінь не повинен тиснути на око занадто сильно.

 

Існує думка, що мінерал сприятливо впливає на стан нервової системи, позбавляє від безсоння, хронічного недосипання і нічних кошмарів. Деякі також припускають, що родоніт здатний поліпшити роботу печінки.

 

Магічні властивості родоніту

 

Родоніт визнаний каменем ілюзій. У країнах Сходу його вважають божественним каменем, оскільки він пробуджує любов і талант, розкриває внутрішні приховані таланти і здібності, очищує людину і направляє на шлях добра і світла.

 

В даний час практикуючі маги використовують магічні властивості родоніту для проведення сеансів медитації. Для цього вони виготовляють спеціальні гладкі кулі. У європейській культурі прийнято вважати, що родоніт здатний розбудити сховані таланти і здібності, розвинути вже наявні, що обов'язково має принести своєму хазяїнові популярність, славу і визнання, забезпечити його матеріальне благополуччя.

 

Родоніт протегує людям, які народилися під знаками Близнюків або Терезів. Терезам він додасть упевненість в собі, підвищить самооцінку, наділить їх силою досягти поставленої мети. Близнюкам мінерал допоможе розвинути свої інтелектуальні здібності.

 

Камінь поєднує в собі енергію Венери і Сатурна, які взаємодіючи, пом'якшують надлишки один одного. Родоніт в якості талісмана готовий дати своєму власникові розраду в горі, завжди порадити і допомогти у важкій життєвій ситуації.

 

cлідуюча>>>

Зображення: