Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Родоліт

 

Найменування «родоліт» має давньогрецьке походження. Воно сходить до слова, яке в перекладі означає «рожевий камінь». За своєю видової приналежності родоліт є різновидом піропів, яка володіє густо-рожевим забарвленням.

 

Слово «Pyros» на давньогрецькому означає «вогонь». Саме тому самі піропи відносять до групи гранатів. У старовину їх ще називали Капська рубінами. Великі екземпляри цього каменю надзвичайно рідкісні, тому вони і цінуються досить дорого.

 

Зазвичай колір мінералів визначається на око, шляхом порівняння із спектральними відтінками еталона. Камінь володіє шовковистим скляним блиском. Камінь переважно добувають у таких країнах, як Шрі-Ланка, Кенія, Зімбабве, Танзанія.

 

Лікувальні властивості родоліта

 

Деякі цілителі вважають, що родоліт здатний благотворно впливати на систему травлення і прискорювати метаболізм. Існує думка, що він є відмінним засобом для профілактики захворювань, пов'язаними з порушенням роботи дихальної системи.

 

Багато літотерапевт вважають, що прикраси з родоліта, якщо їх постійно носити при собі, здатні підвищувати імунітет. Лікувальні властивості родоліта посилюються при тривалому контакті з тілом свого господаря. Рожевий колір каменю робить благотворний вплив на стан нервової системи, знімає втому після робочого дня, позбавляє від безсоння і нічних кошмарів.

 

Магічні властивості родоліта

 

В сучасної практичної магії цей мінерал переважно використовується для виготовлення талісманів і амулетів. Амулети слід носити у вигляді кулона або підвіски. Камінь здатний позбавити свого господаря з депресії, підживити його космічною енергією. Жінкам слід носити браслет з мінералом на правій руці. У цьому випадку він додасть своїй власниці впевненість у собі, збільшить її привабливість і вплив на чоловіків.

 

Представників сильної статі родоліт зробить більш сексуальними на жіночий погляд. Магічні властивості родоліта прийдуть на допомогу представникам обох статей, наповнять енергією на вчинення самих неймовірних любовних подвигів.

 

Родоліт благоволить людям, які народилися під знаками Лева або Стрільця. У Стрельцах він збуджує вогонь і пристрасть, надає їм мужність, впевненість і силу. Львів навчить розуміння навколишнього світу, подарує внутрішнє відчуття гармонії, допоможе знайти своє місце в цьому нескінченному матеріальному світі.

 

В якості талісмана родоліт рекомендується носити людям, які обіймають високу посадове становище, особливо політикам. Талісман з цього мінералу допоможе уникнути серйозних помилок, наділить свого володаря додатковою енергією, приборкає його напади агресії і неконтрольованого гніву.

 

Згідно багатьом стародавнім легендам, цей мінерал в ограненном вигляді додасть своєму господареві щиру любов до життя, допоможе розкрити свої справжні бажання і наміри. У ліжку його власник буде проявляти більше пристрасті.

 

cлідуюча>>>

Зображення: