Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Родохрозіт

 

Найменування «родохрозіт» має давньогрецьке походження. Воно сходить до слів «rhodon», яке в перекладі означає «троянда» і «hrosis», що в буквальному розумінні означає «забарвлення». У науковій літературі також можна зустріти такі назви каменя і його різновидів, як малиновий шпат, марганцевий шпат.

 

Родохрозіт має малинове забарвлення, що зумовлено присутністю двовалентного марганцю в його складі. Чим більше міститься кальцію в структурі мінералу, тим забарвлення буде блідіше. Наявність домішки заліза додає каменю буруватий або рудуватий відтінок. Родохрозіт за свій неповторний колір високо цінуватися колекціонерами, тому його деякі екземпляри цінуються вище золота рівної ваги.

 

Камінь володіє скляним блиском, на площинах спайності який переходить у перламутровий. Найвідоміше родовище цього каменю розташоване в Аргентині, поблизу міста Сан-Луїс, де знаходяться покинуті інками срібні копальні. Останнім часом розроблені нові родовища в Аргентині і в США.

 

Лікувальні властивості родохрозіта

 

У народній медицині існує думка, що родохрозіт здатний очистити кров і вивести шлаки з організму. У східній медицині з цього мінералу виготовлялися спеціальні кулі, які і нині використовують для проведення сеансів загальнозміцнюючого масажу. Багато косметологи рекомендують проводити щоденний ранковий масаж обличчя за допомогою цих кульок. Ця нехитра процедура дозволяє поліпшити кровообіг, підвищить еластичність шкіри, що дозволить особі залишатися довго молодим і свіжим.

 

Літотерапевт рекомендують кілька хвилин в день присвячувати тому, щоб вдивлятися в мінерал, оскільки лікувальні властивості родохрозіта допомагають відпочити очам, забезпечує надійну профілактику очних захворювань.

 

Магічні властивості родохрозіта

 

Магічні властивості родохрозіта з давніх часів відомі в багатьох регіонах світу. Склалася однакова практика, відповідно до якої родохрозіт уособлює любов, пристрасть до життя і пізнання навколишнього світу.

 

На Сході з нього виготовляли амулети, які здатні були вплинути на привабливість людини в очах протилежної статі. На сучасному етапі фахівці вважають, що з родохрозіта найкраще виготовити оберіг. У такому випадку камінь буде намагатися вберегти свого господаря від прояву зайвої агресії, спалахів неконтрольованого гніву, відгородити від чорної магії, пристріту і псування.

 

Астрологи рекомендують носити цей мінерал людям, що народилися під знаком Терезів і Близнюків. Останнім він допомагає розібратися в собі, у своєму ставленні до життя, в своїх цілях і бажаннях. Терезам він пришле щастя в сімейному житті.

 

В якості талісмана його слід використовувати у вигляді прикраси, краще всього обручки або кулони. Такий талісман принесе удачу, успіх, визнання і сімейне благополуччя. Фігурка тварини, вирізана з родохрозіта, принесе мир і достаток своєму власникові, вбереже від впливу заздрісних людей і чорних магів.

 

cлідуюча>>>

Зображення: