Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Преніт

 

Найменування цього мінералу пов'язано з ім'ям датського мореплавця Хендріка фон дебатів, який вперше привіз цей камінь з далекого мису Доброї Надії в Європу. Історики вважають, що це перший в історії випадок, коли назва мінералу було дано йому на честь реального особи. У літературі також зустрічаються такі найменування цього каменю та його різновидів, як капский хризоліт, чілтон, капский смарагд, аділіт і еделіт.

 

Забарвлення каменю буває сіро-зеленою, світло-зеленого, жовтувато-зеленої, білої, коричнювато-жовтою. Напівпрозорий різновид цього каменю є каменем третього порядку, тому його рідко застосовують для виготовлення ювелірних прикрас.

 

Існують і просвічують преніти. У природі зустрічаються також екземпляри з ефектом котячого ока. Камінь володіє скляним перламутровим блиском.

 

Переважно преніт зустрічається на території Шотландії, США, Австралії, Китаю та ПАР.

 

Лікувальні властивості преніта

 

Існує думка, що лікувальні властивості преніта дозволяють поліпшити роботу імунітету і ендокринний системи, якщо його носити на шиї у вигляді намиста.

 

Літотерапевти припускають, що браслети з преніта допоможуть при анемії та обмороженні кінцівок. Будь-яка прикраса з даного мінералу здатне полегшити біль при нападах подагри. Якщо кілька годин на добу носити цей камінь в області нирок, то він допоможе позбутися від таких захворювань цього органу, як ниркова недостатність, утворення каменів і пухлин.

 

Передбачається, що якщо виготовити з преніта сережки і кулони, то мінерал зможе позбавити свого господаря від склерозу і неуважності, допоможе сконцентруватися на роботі, що значно підвищить працездатність.

 

Магічні властивості преніта

 

У багатьох регіонах світу преніт асоціюється зі спокоєм і миром навколо людини. Цей камінь практикуючі маги і медіуми використовують при проведенні сеансів медитації. Магічні властивості преніта дозволяють людині проникнути в таємниці минулого, навіть пригадати свої попередні життя, побачити майбутнє, поспілкуватися з духами і померлими предками. Камінь також охороняє людину під час вчинення астрального подорожі.

 

У європейських країнах вважають, що преніт впливає на представниць слабкої статі. Їм рекомендується носити браслети і намиста, зроблені з цього мінералу, оскільки це допомагає здобути більшу привабливість для чоловіків. Камінь надає жінкам упевненість і небувале чарівність.

 

Астрологи поки що точно не встановили, якому з знаків зодіаку протегує преніт.

 

Преніт вважається талісманом магів, медіумів і жінок. Він покровительствує всім тим, хто бажає досягти гармонії з навколишнім світом. Рекомендується носити талісман з преніта у вигляді кулона на шиї.

 

Людям, які займаються магією, він допоможе осягнути таємниці цього світу, проникнути розумом у суть речей. Жінкам преніт принесе лідерські якості, допоможе впоратися з труднощами складної жіночої долі, обдарує їх силою волі і наполегливістю.

 

cлідуюча>>>

Зображення: