Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Піроп

 

Камінь піроп отримав таку назву від грецького слова «pyropos», в буквальному перекладі означає «подібний вогню». Піроп являє собою мінерал, що входить в групу гранатів і що є в чистому вигляді магнезіальних алюмогранатом.

 

Цей мінерал відомий також під наступними іменами: колорадський рубін, капский рубін, каліфорнійський рубін, аризонский рубін і американки рубін. Рожевий та світло-червоний піроп називають родолітом.

 

Піроп примітний своїм красивим насиченим темно-червоним кольором, який може бути найрізноманітніших відтінків. Значно рідше зустрічається камінь малинового, рожевого, червонувато-фіолетового кольору. Мінерал має жирний або скляний блиск, може бути як прозорим, так і напівпрозорим.

 

Прозорі різновиди Піропи червоного кольору є дорогоцінними каменями і широко застосовуються в ювелірній справі. Родовища Піропу розташовані на території таких країн, як Чехія (Центральночеський гори), Австралія, Росія (Якутія), Танзанія, Лесото, США, Аргентина, Бразилія та Норвегія.

 

Лікувальні властивості Піропу

 

Лікувальні властивості Піропу знайшли широке застосування в індійській народній медицині. Вважається, що цей камінь сприятливо впливає на кровоносну систему в цілому і кров'яний тиск зокрема. Мінерал сприяє більш швидкому згортанню крові і стимуляції кровообігу.

 

Багато літотерапевтів вважають, що вагітним жінкам для полегшення пологів в останній місяць вагітності потрібно носити поблизу живота прикраси, виконані з Піропу, або сам мінерал (навіть необроблений). Однак не варто його носити постійно, достатньо всього декількох годин в день. Античні знахарі стверджували, що вода, настояна на піропу і золоті персні з цим каменем здатні позбавити людини від різних страхів.

 

Мінерал допоможе при різного роду запальних процесах, високій температурі тіла хворого.

 

Магічні властивості Піропу

 

Піроп вважається каменем, здатним принести удачу в любові. У багатьох країнах Сходу чаклуни рекомендують носити цей мінерал людям, які гостро потребують додаткової життєвої енергії. Якщо жінка хоче створити щасливу сім'ю, їй слід носити золотий перстень з піропом на лівій руці. Чоловікам, які бажають привернути до себе більше жіночої уваги, рекомендується носити перстень з каменем на правій руці.

 

Магічні властивості піропу захистять господаря каменю від негативної гнітючої енергетики великих міст і темної магії. Важливо пам'ятати, що піроп є енергетично сильним мінералом, тому безперервне його носіння на тілі може зробити негативний вплив на власника. Камінь протегує тим людям, які народилися під знаками Лева і Стрільця. Останнім він допоможе розкрити свої таланти, а Левам піроп принесе удачу в професійному пошуку.

 

Як талісман піроп зазвичай дарують своїм друзям і коханим. Цим людям він обов'язково принесе успіх в особистому житті, допоможе зберегти міцні сімейні відносини, убезпечить закоханих від непотрібних сварок і всяких життєвих незгод.

 

Піроп здатний зробити по-справжньому щасливими активних людей, які віддають всіх себе в ім'я якого-небудь справи.

 

cлідуюча>>>

Зображення: