Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Пірит

 

Назва каменю має давньогрецьке походження. Воно походить від слова «pyrites lithos», що в перекладі означає «камінь, висікати вогонь». У літературі також зустрічаються такі найменування цього каменю та його різновидів, як котяче золото, марказит, золото дурня, залізний колчедан, бравоіт.

 

Камінь має жовте забарвлення з латунним або золотистим відливом, який навіть нагадує золото. Пірит відсвічує сильним металевим блиском. Він зустрічається у всіх типах геологічних утворень.

 

Найбільшими місцями видобутку цього мінералу є піритові руди в Росії (Урал), Іспанії (Ріо-Тінто), Швеції (Булиден) та інших країнах. Також пірит добувають у таких країнах, як Норвегія, Німеччина, Азербайджан і США. Часто зустрічаються родовища, в яких пірит сусідить з ураном (наприклад, ПАР).

 

Лікувальні властивості піриту

 

Спостерігається не тільки зовнішню схожість, але і схожість за лікувальними властивостями піриту і золота. Вважається, що цей мінерал здатний благотворно впливати на нервову систему людини.

 

Народні цілителі вважають, що пірит потрібно носити людям, які страждають від нервового виснаження. Камінь здатний також в загальному плані поліпшити настрій, підняти працездатність і загальний життєвий тонус. Проте фахівці не рекомендують носити пірит людям, які схильні до запальності, агресії і зайвої збудливості.

 

Літетотерапевти вважають, що вироби з піриту наповнюють організм особливою життєвою енергією.

 

Магічні властивості піриту

 

Фахівці вважають, що магічні властивості піриту є одними з найсильніших. У часи Середньовіччя камінь використовували алхіміки. Вважається, що камінь володіє чоловічими якостями, тому він здатний наділити людину мужністю, силою, моральною та фізичною стійкістю.

 

При цьому не варто зловживати прихильністю каменю. Пірит володіє надмірно великою магічною силою, тому його не можна носити при собі більше ніж три дні поспіль, оскільки інакше його сила заподіє тільки шкоду власнику каменю.

 

Пірит дуже норовливий і самолюбний, тому не варто його носити спільно з іншими мінералами. Він знаходить спільну мову тільки з гематитом і змійовиком. Не варто також купувати камінь з відколами або тріщинами, оскільки в такому випадку кристал може повести себе непередбачувано. Деякі вчені взагалі не рекомендують носити цей мінерал, вважаючи його надмірно небезпечним. Також існує думка, що пірит зіпсує характер власника.

 

Астрологи не встановили, якому з знаків зодіаку пірит благоволить. Камінь можна використовувати в якості талісмана тільки в тому випадку, якщо ви володієте чистим серцем і відритою душею. Можна його використовувати також магам і чаклунам.

 

Пірит допоможе позбутися зайвих страхів і дасть відповідну можливість стати лідером. Він дасть людині впевненість у собі. Однак, камінь володіє такою силою, що найвищі людські якості можуть легко перетворитися на самозакоханість і гордість.

 

cлідуюча>>>

Зображення: