Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Пейніт

 

Назва цього мінералу походить від імені британського мінералога Артура Пейна, його першовідкривача. Камінь вперше був знайдений в середині 50-х років в Бірмі.

 

Пейніт є одним із самих рідкісних мінералів, імееющіх органічне походження. Довгий час було відомо всього три кристала пейніта, які і за розміром були дуже малі. На 2005 рік у світі всього нараховувалося 25 екземплярів цього каменю. На даний момент розкопано кілька більше за рахунок відкриття нового родовища в Бірмі. Воно розташоване в Могок.

 

Дослідження в цьому місці значно розширило кількість цього мінералу. Було знайдено та ідентифіковано більше тисячі нових каменів. Більшу частину з них складають мінерали, неповні і непрозорі на світло. Камінь може мати забарвлення від рубіново-червоного і темно багряного до коричнево-оранжевого. Мінерал відливає скляним блиском.

 

Примірники пейніта в основному зберігаються в приватних колекціях. Значне число каменів знайшло свій будинок в дослідних установах по всьому світу.

 

Лікувальні властивості пейніта

 

Камінь здатний благотворно впливає на кровообіг і артеріальний тиск. Лікувальні властивості пейніта сприятливо впливають на роботу щитовидної залози і діяльності залоз внутрішньої секреції. Деякі фахівці вважають, що камінь здатний виліковувати інфекційні захворювання. Передбачається, що мінерал служить профілактичним засобом від захворювань, подібних застуді і грипу.

 

Мінерал червоного кольору може навіть полегшити страждання людей, хворих такими недугами, як кір, віспа, бешиха та вовчак. Мінерал оранжевого відтінку, на думку деяких літотерапевтів, може нормалізувати травлення, вплинути на роботу органів травної системи.

 

Браслети з пейнітов оранжевих відтінків здатні зберегти надовго молодість шкіри рук. Однак, слід зазначити, що властивості цього мінералу ще не до кінця досліджені. Всі вищеописані твердження носять тільки гаданий характер.

 

Магічні властивості пейніта

 

Мінерал дуже рідкісний і недавно тільки був відкритий, тому магічні властивості пейніта майже не вивчені. Існує думка, що цей камінь може вплинути і позитивно, і негативно на людину. З нього можна виготовити оберіг, який слід повісити для підзарядки на вікно, яке виходить на схід. Камінь буде захищати будинок від пожеж, блискавок і проникнення грабіжників.

 

Пейніт рекомендується носити вогненним знакам зодіаку. Жінкам слід носити браслети з цього мінералу. Вони здатні збільшити красу і чарівність своєї господині, будуть притягувати увагу протилежної статі. Чоловікам слід оправити мінерал в срібло. Тоді він принесе власникові удачу в суперечках і парі.

 

В якості талісмана камінь слід носити веселим та енергійним людям. Камінь дасть їм успіх в любові і азартних іграх. Не слід брати з собою цей мінерал на серйозні ділові заходи.

 

cлідуюча>>>

Зображення: