Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Перли

 

Саме таке найменування камінь отримав від слова «pernula», яке в буквальному розумінні означає «морська раковина». У літературі також зустрічаються такі назви каменя і його різновидів, як скатень, магара, перли, орієнталь, перлова зернь, бісер.

 

Перли зазвичай має чорне, біле, жовту, червоне або блакитне забарвлення. Серед цих каменів виділяють морські і річкові перли. Камінь абсолютно не прозорий на світло.

 

Перли добувають з раковин молюсків. Велика здобич перлів налагоджена біля берегів Австралії, Венесуели та Японії. Зараз налагоджено виробництво по штучному вирощуванню цього камня.Для цього в раковину штучно впроваджують піщинку, яка згодом обволікається перламутровими елементами всередині молюска.

 

Лікувальні властивості перлів

 

Вважається, що перли здатні благотворно впливати на внутрішні органи людини, такі як нирки, печінка, шлунок і кишечник. Лікувальні властивості перлів дозволяють стабілізувати стан нервової системи, заспокоїтися і розслабитися після важкого робочого дня і не дратуватися через дрібниці.

 

Існує думка, що перли також виступає детектором хвороб. Так, якщо камінь тьмяніє або втрачає свій блиск, то значить, що у людини з'явилася пухлина або змінився його кислотний баланс. У будь-якому випадку, не завадить звернутися до лікаря.

 

На Тибеті перли використовують для очищення організму від шкідливих речовин і підвищення імунітету. Вважається, що перли поліпшують склад крові, може втихомирити біль у серці, якщо щодня по кілька хвилин тримати його в роті.

 

Магічні властивості перлів

 

Стародавні єгиптяни вважали, що перли є каменем довголіття і нев'янучої краси. Сама Клеопатра постійно носила прикраси з цього каменю і приймала напій, який її служниці готували з гранатового соку і перлини, попередньо окисленої в оцті. Вважається, що саме завдяки цій процедурі Клеопатра була завжди настільки красива і свіжа, що про неї ходили легенди.

 

У Середньовіччі під час шлюбної церемонії нареченій завжди дарув її майбутній чоловік або його батьки нитку перлів, яка повинна була захистити майбутню дружину від невірності. Цю прикрасу дружина завжди надягала тільки у свята або в особливо важливих випадках життя. Перли, які були раніше подарований ось таким чином, нащадки ніколи не носили, так як це могло накликати на них різні негаразди.

 

Магічні властивості перлів проявляються, тільки якщо його носити у вигляді браслетів або намиста. Однак це дуже підступний камінь. Носити його рекомендується Водоліям і Рибам, іншим знакам слід бути дуже обережним.

 

Перли не любить слабких духом і волею людей, не впевнених у собі і втратили жагу до життя. Вони їх здатні підпорядкувати собі і дезорганізувати. Забороняється носити прикраси з перлів тим, хто працює з маленькими дітьми, мандрівникам, тренерам і акторам.

 

Як талісман цей камінь здатний наділити свого господаря даром знаходження спільної мови з будь-якою людиною. Він завжди допоможе налагодити відносини з колегами та близькими. Камінь не любить пихатих, гордих і самовдоволених людей. Він активно бореться з цими якостями.

 

cлідуюча>>>

Зображення: