Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Перідот

 

Назва цього каменю має давньогрецьке походження. Воно походить від слова «peridona», що в перекладі означає «дає достаток». У літературі також зустрічаються такі назви каменя і його різновидів, як форстерит, олівін, кашмир-перідот.

 

Забарвлення цього мінералу може варіюватися. Зустрічаються оливково-зелений, жовто-зелений, коричнево-зелений колір каменю. Найбільш поширені екземпляри відтінку зеленого лайма. Перідот слід відрізняти від подібних за колірною гамою каменів. Перідот найчастіше більш світлий по тону, ніж смарагд і володіє більш насиченим кольором, ніж діамант.

 

У стародавні часи основна маса добутих перідот припадала на території Єгипту, де його добували в Олександрії. На даний момент саме велике родовище цього самоцвіту перебувати на території резервацій племені апачів, в горах штату Арізона. Також камінь зустрічається в Червоному морі (Єгипет), на острові Зебіргет (Ісландія), у Норвегії, Ейфель, на Гаваях, Німеччини, в Бірмі і Італії. Найкрупніші екземпляри цього мінералу добувають в Могокі (Бірма), а найкращі за якістю - в Пакистані.

 

Лікувальні властивості перідот

 

Вважається, що перідот здатний полегшити перебіг простудних недуг. Браслети з цього мінералу допомагають при захворюваннях очей, покращують зір, запобігають запалення. Намиста із перідоту слід носити людям, які страждають від астми. У цьому випадку напади пройдуть значно легше і безболісніше.

 

Літотерапевти припускають, що лікувальні властивості перідот можуть позбавити від захворювань хребта. Перідот також впливає на загальний стан внутрішніх органів людини.

 

Магічні властивості перідоту

 

Чаклуни здавна використовували магічні властивості перідоту в якості оберега. Вони вважали, що перідот володіє силою, здатною зруйнувати будь чаклунські чари, оберігає від впливу злих духів і негативної енергетики багатьох людей. Камінь також здатний захистити свого господаря від накладення пристріту і псування.

 

Перед використанням камінь перевіряли. Для цього його поміщали в золото. Перідот вішали перед входом в двері. Вважалося, що камінь захистить мешканців від заздрісних думок оточуючих і може запобігти нападу злодіїв і грабіжників.

 

Перідот рекомендується носити Рибам. Жінкам слід носити цей мінерал, вправляння в сережки і кліпси. Їм він принесе сімейне щастя і благополуччя. Чоловікам Рибам перідот допоможе в професійній діяльності, прискорить просування по службі, забезпечить гарне ставлення начальства і рядових колег. Для цього їм слід носити брелок з цим мінералом. Сімейній парі рекомендується носити однакові прикраси з цим каменем для збереження любові на довгі роки.

 

В якості талісмана можна використовувати будь-яку прикрасу з перідот. Воно допоможе людині не розгубитися у важкій ситуації і прийняти вірне рішення. Камінь також допомагає в комерційної та фінансової діяльності.

 

cлідуюча>>>

Зображення: