Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Ортоклаз

 

Походження назви цього мінералу пов'язано з двома грецькими словами - «orthos», що в перекладі означає «прямий» і «klasis», тобто «ламка, розколювання». У літературі також зустрічаються такі назви каменя і його різновидів, як крижаний шпат, гіалофан, риб'ячий очей, санідін, аглауріт, аглаіріт.

 

За родовою приналежністю камінь є польовим шпатом. Камінь має світло-рожеву, буру, буро-жовте забарвлення. Дуже рідко, проте, зустрічаються екземпляри ортоклаза червоного кольору. Камінь володіє скляним блиском.

 

Багаті родовища цього каменю виявлені в таких східних країнах, як Індія, Бірма (М'янма) і Шрі-Ланка.

 

Лікувальні властивості ортоклаза

 

Лікувальні властивості ортоклаза дозволяють йому благотворно впливати на психіку людей. Камінь може позбавити людину не тільки від депресії і меланхолії, він може вилікувати навіть серйозні психічні захворювання.

 

Якщо людина буде носити ортоклаз у вигляді намиста або браслетів, або буде щодня перебирати його кристали в руках, то камінь допоможе позбутися багатьох нервових розладів, нічних кошмарів і безсоння. Багато фахівців також вважають, то ортоклаз збільшує цілющу дію медикаментів і зілля, які призначають хворим при онкологічних захворюваннях.

 

Магічні властивості ортоклаза

 

Магічні властивості ортоклаза часто використовують в любовної магії. Щасливим парам, які хочуть прожити довге і щасливе життя, зберегти вірність і пристрасть, фахівці виготовляють амулети. Вважається, що цей мінерал є індикатором відносин. Якщо він змінює свій колір, значить, наближається розрив. Різка зміна забарвлення означає зраду.

 

Деякі вважають, що з ортоклаза можна виготовити сильний оберіг, який захистить його власника від поганих вчинків, необережних і необдуманих рішень і не дасть емоціям знайти гору над розумом.

 

Ортоклаз рекомендується носити людям, які народилися під знаками Риб і Рака. Він допомагає їм знайти романтичний і мрійливий погляд на життя. Магам ортоклаз допомагає розвинути екстрасенсорні здібності, збільшити свою магічну силу, налагодити зв'язок з Космосом. Не рекомендується використовувати цей мінерал темним магам, оскільки камінь буде протистояти будь-яким недобрим спонукань свого власника.

 

В якості талісмана ортоклаз рекомендується носити творчим людям. Особливо він благоволить людям, які пов'язані з літературною діяльністю. Він допоможе знайти натхнення поетам. Для виготовлення талісмана не потрібний великий мінерал, досить буде навіть самого малого шматочка необробленої породи.

 

Щоб камінь здобув дію, слід під час роботи періодично дивитися на кристал. Якщо трапився творча криза, то з каменем можна поговорити і розповісти йому про свою невдачу, попросити поради. Камінь ніколи не відмовить у допомозі.

 

cлідуюча>>>

Зображення: