Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Опал

 

Найменування цього каменю має давньоіндійське походження. Воно сходить слову «upala», що з санскриту перекладається як «коштовний камінь». У літературі зустрічаються й такі назви цього каменю і різновидів, як жіразоль, царський опал, джіразоль, арлекін, гідрофан, гіаліт.

 

Опал є дорогоцінним каменем. Забарвлення цього каменю може бути блакитно, червоним, зеленим, блідо-молочним або жовтим. Залежно від забарвлення виділяють кілька видів благородного опалу: «чорний» - з відтінками синього, фіолетового, зеленого і бордового кольорів, такий камінь має характерні червоні відблиски; «білий» - напівпрозорий; «вогненний» - жовтий і червоний екземпляри, які наділені вогненними відблисками; «джіразоль» - безбарвний або блакитний камінь, має опалесценція червоного кольору; «лехос-опал» - зелений і карміновий, має відблиски різних забарвлень; «царський» - володіє багатобарвним малюнком, переливається безліччю відтінків.

 

Опал, як правило, відсвічує скляним, восковим або перламутровим блиском.

 

Найбільше родовище чорного опалу розташоване в Австралії. Там був знайдений унікальний скелет плазуна, повністю опалізірованний. У довжину він досягає п'ятнадцяти сантиметрів. Його прозвали «Опаловою змією» і продали з аукціону в приватну колекцію.

 

Лікувальні властивості опалу

 

Лікувальні властивості опалу застосовували здавна, наполягаючи на нім воду. Стародавні люди вірили, що така вода може позбавити від різного роду інфекцій і недуг серця.

 

На сучасному етапі багато фахівців припускають, що опал може виліковувати психічні розлади і нервові захворювання, нормалізувати сон і зняти наслідки стресових ситуацій. Камінь можна носити на собі для уникнення зараження простудними захворюваннями.

 

Вважається, що якщо дивитися уважно на цей мінерал по декілька хвилин на добу, то він підвищить гостроту зору, знизить тиск в очному яблуці, запобіжить появі ячменів та кон'юнктивіту. У деяких регіонах його носять жінки для профілактики безпліддя.

 

Магічні властивості опалу

 

У багатьох країнах цей камінь використовували як оберіг від пристріту, псування і чорного чаклунства. На сході опал використовували як любовний амулет. Мінерал захищає від крадіжок і стихійних лих. Проте людині варто бути обережним з опалом чорного кольору, оскільки він може погіршити його характер, підсилить тягу до розпусти і шкідливим звичкам, якщо він володіє слабкою силою волі.

 

Камінь білого кольору підсилює позитивні якості свого господаря, встановлює зв'язок людини з навколишнім світом. Для посилення магічних властивостей опала його слід оправити в золото.

 

Мінерал надає особливу прихильність Рибам і Скорпіонам. В якості талісмана камінь благоволить талановитим людям і магам. Для останніх камінь чорного кольору рекомендується оправити в золото і носити у вигляді обручки, тоді опал посилить їх чаклунський дар. Обручку з білим опалом носити слід лікарям і цілителям.

 

cлідуюча>>>

Зображення: