Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Онікс

 

Назва каменю має давньогрецьке походження. Воно походить від слова «Онух», що в перекладі означає «ніготь». У літературі також зустрічаються такі найменування цього мінералу, як халцедон-онікс, сардонікс, карнеол-оніксногат.

 

Камінь за своєю родової приналежності ставитися до агатів. Його забарвлення варіюється від темно-зеленого до світло-болотної. Яскравою ознакою того, що перед вами знаходитися саме онікс, є те, що на камені є смужки червоного, бурого, білого або чорного тонів. Причому чим ці смуги тонше, тим вище ціна буде у цього каменю.

 

У природі існують як прозорі, так і непрозорі різновиди цього мінералу. Найдорожчі екземпляри добуваються на Аравійському півострові, в Індії, Уругваї Бразилії і США.

 

Лікувальні властивості онікса

 

Лікувальні властивості онікса вельми різноманітні. Так, якщо носити на тілі цей мінерал або виріб з нього, то він буде благотворно впливати на стан майже всіх органів. Особливо сильний вплив він робить на нирки та печінку.

 

Онікс полегшує участь метеозалежних людей. Цей камінь здатний заспокоїти нервову систему, зняти стрес, позбавити від депресії і меланхолії, підняти настрій в тьмяний і сірий день.

 

Онікс нормалізує сон і позбавляє від нічних кошмарів і безсоння. У деяких регіонах камінь використовують для підвищення потенції у чоловіків. Вважається, що він допоможе зберегти сексуальну активність до самої старості.

 

Онікс надасть допомогу людині, що намагається скинути зайву вагу. Якщо ви будете пити кожен день воду, яка була попередньо настояна на оніксі, то у вас знизиться апетит і зникне залежність від солодкого і жирного.

 

Магічні властивості онікса

 

Онікс давно приписували різні магічні властивості. Навіть у Біблії є розповідь про те, то в Єрусалимському храмі стіни були зроблені саме з цього мінералу. Онікс був також вставлений в знаменитий храм мусульман - Кааба. У Стародавньому Римі цей мінерал використовували як оберіг.

 

Вважається, що свої магічні властивості онікс розкриє не всім людям, а тільки тим, які мають добре серце і думки, хто не робить ніяких непристойних дій. Однак такі ідеї висунули саме французи. У Ємені цей камінь ніколи не любили, оскільки він нагадував їм очниці мертвих жінок.

 

Онікс допомагає літнім людям підняти настрій і підвищує життєвий тонус. Мінерал благоволить людям, які народилися під знаком Діви. Він обдаровує їх здатністю акумулювати навколишнє позитивну енергію і направляти її силу на потрібні людині мети.

 

В якості талісмана онікс рекомендується носити людям, що володіють лідерськими здібностями. Він принесе їм в життя стабільність і впевненість, дисциплінує їх, дасть сили йти до своєї мети. Вважається, що до лідерів він притягує успіх і удачу, наділяє мужністю і установкою ніколи не здаватися.

 

Амулет з оніксу захищає від впливу злих духів та чорних магів. Найкраще носити камінь у вигляді персня, оскільки тоді людини обійде стороною рання смерть.

 

cлідуюча>>>

Зображення: