Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Олександрит

 

Олександрит - камінь, що змінює своє забарвлення при різному освітленні, різновид хризоберилу. Під штучним джерелом він червоно-фіолетовий, а під яскравими променями сонця його колір змінюється на темно-зелений. Камінь відрізняється своєю крихкістю і скляним блиском.

 

Найбільш поширеним кольором олександрита є блакитно-зелений, значно рідше зустрічаються мінерали оливково-зеленого кольору з відтінками жовтого або коричневого. Вкрай рідко зустрічається безбарвний олександрит. Деякі камені мають властивість опалесценції.

 

При проходженні пучка світла через огранений камінь утворюються спрямовані відблиски червоного або зеленого кольору.

 

У природі олександрити зустрічаються зазвичай невеликого розміру, в місцях, де поширена слюда, в межах частково метаморфізованних геосинклінальних формацій. Найбільш великі родовища олександрити знаходяться на Уралі і в Бразилії.

 

Лікувальні властивості олександрита

 

З давніх часів люди вважали, що олександрит володіє особливими цілющими властивостями. Його двоїста колірна сутність, на думку древніх лікарів, пов'язана з двома різновидами крові людини - венозної та артеріальної. Саме тому лікувальні властивості олександрита сприяють більшою мірою зміцненню кровоносних судин і зцілення серцево-судинної системи в цілому. Олександрит сприяє припиненню кровотечі та очищає кров.

 

Вважається, що цей мінерал робить сприятливий вплив на процес кровотворення, сприяє нормалізації артеріального тиску. У наші дні більшість літотерапевт стверджують, що використання александрита в якості сережок може оберегти людину від нездужань підшлункової залози, а носіння кулонів і кілець з цим каменем сприяє лікуванню хвороб шлунково-кишкового тракту та селезінки.

 

Магічні властивості олександрита

 

Людям здавна відомі особливі магічні властивості олександрита. Так, стародавні астрологи вважали цей мінерал каменем-пророком і наполегливо стверджували, що він здатний передбачити майбутні нещастя і сприятливо впливає на емоційний стан людини.

 

Олександрит вважається каменем вольових, сильних людей. Таким людям він вірно служить, допомагаючи подолати будь-які життєві труднощі, які виникають у всіх сферах людського буття. Людям зі слабкою силою волі олександрит може принести одні лиха, тому що цей мінерал має властивість підпорядковувати собі волю свого володаря і впливати на його життя, вплутуючи бідолаху в різні несприятливі ситуації.

 

Вважається, що якщо людина благополучно витримає всі випробування, яким його піддав олександрит, то його чекає величезна слава, щастя і успіх абсолютно в будь-якій справі.

 

Олександрит має здатність вгамовувати свого власника і робити його більш поступливим і розважливим. Цей камінь не рекомендують носити поодинці, обов'язково потрібно використовувати комплект олександритовий прикрас.

 

cлідуюча>>>

Зображення: