Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Обсидіан

 

Саме таке найменування каменю походить від імені воїна Риму Обсідія. Вважається, що саме він першим цей камінь доставив в Рим і представив світлу. Однак, в інших частинах світу він був відомий дуже давно. Так, в Закавказзі цей камінь вважали диявольським, чому і прозвали його «уламки кігтів самого сатани».

 

В Америці індіанці дали йому романтичну назву «сльози апачів». У літературі також зустрічаються такі найменування цього каменю та його різновидів, як вассер-хризоліт, гірське червоне дерево, серпанковий камінь, пляшковий камінь, персіан, монтанскій жад, смоляний камінь, гірський гагат, ісландський агат, сніжний обсидіан, королівський агат.

 

Обсидіан за своєю природою є вулканічним склом. Його поява пов'язана з процесом остигання вулканічної лави. Обсидіан може мати чорну, буре або сіре забарвлення, іноді з червонуватим відливом. Відсвічує скляним блиском.

 

Лідерами з видобутку обсидіану є такі країни, як США, Ісландія, Ефіопія, Мексика, Туреччина, Вірменія, Росія.

 

Лікувальні властивості обсидіану

 

Камінь захищає від простудних захворювань. У народній медицині також використовують цей мінерал для лікування хвороб кишечника та шлунка. Якщо ви будете носити намиста або чотки (не обов'язково на шиї), то обсидіан допоможе нормалізувати артеріальний тиск.

 

Лікувальні властивості обсидіану також виявляються в тому, що він надає профілактичну дію на організм. При цьому не рекомендується носити камінь при собі постійно, оскільки в такому випадку ви можете завдати великої шкоди своїм ниркам.

 

Магічні властивості обсидіану

 

Магічні властивості обсидіану здавна використовувалися при проведенні магічних і релігійних ритуалів. Так, стародавні шумери виготовляли з нього храмові дзеркала. Вважалося, то камінь використовує енергію відразу трьох небесних тіл (Сонця, Сатурна і Урана), тому треба було бути дуже обережним при контакті з обсидіаном.

 

Поширена і така думка, що за допомогою куль, зроблених з цього мінералу, можна побачити майбутнє. Обсидіан володіє захисною природного магією. Він вбереже свого господаря від недостойних його вчинків, захистить від внутрішньої агресії і гніву.

 

У Закавказзі цей мінерал вішали на шию дітям. Вважалося, що він убереже їх від неприємностей, захистить від негативного впливу чужих людей, допоможе вирости сміливими і розумними людьми. Камінь також допомагає людині сконцентруватися на вирішенні будь-якої задачі, відволіктися від бігаючих думок і наполегливо працювати.

 

Незважаючи на уявлення древніх, нинішні астрологи вважають, то обсидіаном протегує Плутон. Камінь вони рекомендують носити людям, які народилися під знаком Скорпіона.

 

В якості талісмана обсидіан рекомендується носити магам, чаклунів, вченим, дослідникам, конструкторам і іншим людям, які займаються дослідницькою діяльністю. Вважається, що мінерал вбереже людину від негативного впливу злих духів.

 

cлідуюча>>>

Зображення: