Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Нефрит

 

Назва «нефрит» сходить до слів давньогрецького походження «nephros», яке означає «нирка», і «lapis», тобто буквально «камінь». Також в народі цей камінь іменують як нирковий камінь, камінь ТОіР, канадський жад, камінь маорі, жад і Пунам.

 

Забарвлення цього каменя варіюється від вельми тьмяного сірого до насиченого темного смарагдового відтінку. У природі трапляються також екземпляри, які мають блакитну або синє забарвлення. Дуже цінуються камені, які мають чорний колір.

 

Колір нефриту залежить від присутності оксидів заліза в його складі. Чим більше їх кількість, тим більш насиченою відтінок має цей мінерал. Камінь найчастіше непрозорий. Однак дуже тонкі пластини цього мінералу будуть просвічувати на світло. Нефрит добре піддається поліруванню, в результаті якої камінь знаходить жирний блиск.

 

На світовому ринку найціннішими екземплярами по вартості вважаються просвічують бліді самоцвіти. На території Російської Федерації знаходиться безліч родовищ цього камінчика: Хохюртовское, Буромское і Голюбінское, Оспінское, Улан-Ходінское (на жаль, воно вже вироблено). Лідерами з видобутку нефриту також є такі країни, як США, Китай, Нововая Зеландія, Канада, Бірма, Польща, Мексика і Бразилія.

 

Лікувальні властивості нефриту

 

Лікувальні властивості нефриту стали відомі нашим предкам ще в дуже віддалені часи. Його використовували для лікування мало не всіх хвороб. Нефрит завжди носили з собою в профілактичних цілях, оскільки вважали, що він створює навколо людини своєрідний щит, не пропускає жодної заразу.

 

У Середньовіччі виготовляли спеціальний порошок з нефриту, який підсипали в ліки і цілющі напої або просто приймали всередину по утрам після сну, запиваючи джерельною водою. Лікувальні здібності даного каменю застосовуються для лікування захворювань сечостатевої системи.

 

Нефрит підвищує репродуктивні здібності як чоловіків, так і жінок. Жінкам рекомендується носити даний камінь, щоб полегшити пологи. Для цього його слід носити в районі живота. Намиста і браслети з нефритом виганяють нічні кошмари і позбавляють від безсоння.

 

Магічні властивості нефриту

 

У Стародавньому Китаї вважали, що цей мінерал є символом Мудрості і Вічності, взаємодії Неба і Землі. Вважається, то з нефриту був зроблений трон Будди. Ацтеки майстрували з нього ножі, якими вбивали під час жертвопринесень.

 

Магічні властивості нефриту приносять своєму щасливому володареві мудрість, підвищує його інтелектуальні можливості й інтуїцію. Конфуцій писав, що нефрит робить свого власника гуманним і людинолюбним.

 

Камінь благоволить Дівам і Терезам, яким слід носити нефрит у вигляді браслета. Він подарує щастя в сімейному житті Дівам, а Терезам зможе забезпечити довголіття і надасть зміцнювальний дію на розум у старості.

 

В якості талісмана цей камінь рекомендується носити тим людям, які працюють над пошуком нових, значимих для науки доказів. Камінь посилить їх здатності аналізувати отриману інформацію і робити правильні висновки із заданих передумов.

 

cлідуюча>>>

Зображення: