Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Нефелін

 

Назва цього каменю походить від грецького слова «Нефела». Воно в перекладі означає «хмара». У літературі його також часто називають елеолітом. За родової приналежності камінь відносять до силікатів. Серед форм кристалів зустрічаються призматичні, короткостовбчаті і товстотаблтичаті екземпляри.

 

Примірники цього мінералу можуть мати рожевий, сірий або зеленуватий кольори. Досить часто зустрічаються безбарвні камені. Нефелін має білу риску. Камінь відсвічує скляним жирним блиском.

 

Основними родовищами нефеліну на території колишнього СРСР є Кольський півострів і Ільменські гори. За кордоном нефелін добувають в промислових масштабах в Гренландії, Швеції, Норвегії, Німеччини, Кенії та інших країнах.

 

Лікувальні властивості нефеліну

 

Найбільш часто в народній медицині нефелін зеленувато-сірого забарвлення приписується здатність заспокоювати нервову систему, знімати напругу після довго робочого дня. Лікувальні властивості нефеліну також здатні вплинути на зір людини. Воно може покращитися під впливом цього мінералу, якщо приділяти хоча б кілька хвилин на день, щоб просто споглядати цей камінь.

 

Існує також така думка, згідно з яким мінерали жовтувато-сірих відтінків поліпшують діяльність органів травної системи, вони здатні порушити апетит перед їжею, прискорюють метаболізм. Нефелін також надає профілактичну дію, запобігаючи розвитку захворювань в різних органах людського організму.

 

Магічні властивості нефеліну

 

Магічні властивості нефеліну допомагають людині розкрити себе. Нефелін відкриває людині очі на самого себе, підвищує його загальну самооцінку, вселяє впевненість у своїх вчинках. Камінь розкриває своєму власникові його таємниці і не відкриті раніше таланти і здібності, як творчі, так і професійні. Нерідко магічну енергію мінералу використовують для розвитку надприродних здібностей, особливо ясновидіння.

 

Нефелін також може служити оберегом. Для цього бажано використовувати необроблений камінь. Шматок мінералу слід покласти під поріг будинку, що будується, якщо він розташований за містом, тоді ніяка зла сила не проникне в новий будинок і не зможе негативно вплинути на його мешканців. Якщо ж людина живе в міській квартирі, то можна обмежитися тим, що повісити нефелін над дверима.

 

Найбільш ефективно протегує камінь тим людям, які народжені під знаками Тельця або Овна. Їм він допоможе налагодити контакт з навколишнім світом, зрозуміти своє місце в ньому і своє загальне призначення.

 

В якості талісмана нефелін слід носити людям творчих професій. Для посилення магічних властивостей нефеліну слід повісити мінерал круглої форми над робочим місцем. Тоді камінь почне притягувати до свого власника натхнення і життєву енергію для втілення його задумів.

 

cлідуюча>>>

Зображення: