Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Мусковіт

 

Найбільш поширеною є версія, згідно з якою саме таке найменування камінь отримав від англійського слова «muscovite», що в давні часи позначало держава, розташована в Середньовіччі на території Росії. Саме з цієї території «московське скло» йшло по торгових шляхах на захід.

 

За родовою приналежністю мінерал відносять до слюди, до підкласу слюдових силікатів. У літературі також зустрічаються такі найменування мусковіту і його різновидів, як московська зірка, біла слюда, калієва слюда, серіціт, антоніт, лейкофілліт.

 

Камінь безбарвний, однак зустрічаються екземпляри, які має буре, блідо-зелене забарвлення. Мінерал має скляний блиск, проте в площинах спайності він переходить в перламутровий і сріблястий.

 

У природі мусковіт зустрічається досить часто. Найбільш відомі родовища цього мінералу розташовані на Кольському півострові і в Східному Сибіру, ​​в Індії, Канаді, в Малаги Республіці, США і Бразилії.

 

Лікувальні властивості мусковіту

 

Існує думка, згідно з яким лікувальні властивості мусковіту проявляються, насамперед, у його здатності благотворно впливати на стан шкіри. Камінь забезпечить людині молодість і красу, свежеть раннього ранку життя. Він допоможе позбутися юнацьких прищів і вугрів, зніме свербіж і лущення шкірного покриву, посприяє швидкому лікуванню і більш страшних захворювань шкіри: дерматозів і лишаю.

 

Деякі народні цілителі вважають, що мусковіт може вплинути і на стан ендокринної системи. Людям, які страждають від захворювань щитовидної залози, збільшенням її розміру, дисбалансів у гормонах, слід носити мусковіт у вигляді браслетів.

 

Магічні властивості мусковіту

 

Магічні властивості мусковіту залежать від його забарвлення. Білий і сірий мусковіту захистять свого господаря в суворі зими від замерзання та обморожень. Примірники жовтого і коричневого кольорів сприяють досягненню матеріального благополуччя, кар'єрного росту, росту професійної зацікавленості в розпочатій справі.

 

Камінь зеленого забарвлення надає сприятливу дію на стан внутрішнього світу свого господаря, допомагає йому знайти душевну рівновагу і спокій. Мінерал рожевого кольору допоможе своєму хазяїнові знайти істинну любов, повернути згаслі почуття, повернути втрачену довіру подружжя один до одного. Він дарує любов і злагода в сім'ї.

 

Камінь можуть носити люди, народжені під будь-яким із знаків зодіаку, за винятком Скорпіона і Терезів. До останніх самоцвіт не те, щоб не відчуває розташування, він просто не розуміє, де він може бути корисний.

 

В якості талісмана цей мінерал охороняє свого господаря від травм фізичного та психічного характеру. Мусковіт змушує власника згорнути вчасно з того шляху, де його підстерігає велика небезпека.

 

cлідуюча>>>

Зображення: