Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Монацит

 

Назва каменю має давньогрецьке походження. Слово «монацит» сягає своїм корінням до слова, що означає в перекладі «буваю один, живу один».

 

Існує декілька різновидів монациту: монацит (Ce), монацит (La), монацит (Nd), монацит (Sm) і монацит (Pr). Вперше цей камінь був виявлений в Ільменських горах на Південному Уралі, після цього почалося гаряче обговорення нового мінералу в літературі. Приміром, німецький мінералог Г. Брейтгаупт присвятив опису цього мінералу вельми пізнавальну та цікаву статтю «Про монацит, новому відміну викопного царства».

 

Монацит зазвичай має жовту, жовто-коричневу, червонувато-коричневу або рожеве забарвлення. Камінь має білу або зеленувато-білу риску. Він відсвічує смолянистих, алмазним блиском. Зустрічаються екземпляри як прозорі, так і просвічують. Кристали цього мінералу має таблитчату форму. Рідше зустрічаються зернисті агрегати і сферичні зростки.

 

В основному екземпляри цього мінералу зустрічаються в гранітних породах і інших гірських породах. Вони можуть також бути знайдені в розсипах морських пісків. Були виявлені численні родовища цього мінералу на території Австралії, Бразилії, Китаю, Індії, Малайзії, острова Шрі-Ланка. Також організована видобуток монациту в Тайланде, Заїрі, ПАР і США.

 

В рік у світі вироблятися приблизно 12 тисяч тонн монацитового сировини. У промисловості монацит переважно використовують для отримання деяких рідкоземельних металів.

 

Лікувальні властивості монациту

 

Лікувальні властивості монациту, на жаль, досі не вивчені. Тому фахівці не рекомендують використовувати його для проведення будь-яких цілющих процедур, оскільки це може призвести до негативних наслідків. Вплив мінерали на чакри також не встановлено.

 

Магічні властивості монациту

 

Магічні властивості монациту володіють досить хворий міццю. Однак, цей камінь з тих мінералів, використовувати які небезпечно для самого власника. Фахівці стверджують, що цей камінь не дуже жалує людей, рідко йде на контакт.

 

Монацит упертий і норовливий. При частому контакті з ним людина може перетворитися на раба цього каменю, втратити свою волю. Вважається, що тільки сильні чорні маги можуть знайти з ним спільну контакт. Існує думка, що цей камінь вони можуть підпорядкувати собі, тільки принісши цього мінералу жертву. Надалі за допомогою монациту вони можуть вплинути на волю іншої людини, змінювати характер його поведінки, впливати на прийняті ним рішення.

 

Однак навіть чорним магам небезпечно контактувати тривалий час з монациту, оскільки це може призвести до психічного божевілля. Камінь не має властивостей, які могли б дозволити його використовувати в якості талісмана або амулета.

 

cлідуюча>>>

Зображення: