Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Молібденіт

 

Назва каменю має грецьке походження. Воно коренем сходить до слова, яке в буквальному перекладі означає «свинець». У літературі також зустрічаються такі синонімічні найменування, як молібденовий блиск, молібденовий колчедан.

 

Камінь має свинцево-сірий колір. У порошку мінерал набуває зеленуватий відтінок. Він відсвічує жирним металевим блиском. На світло абсолютно непрозорий. Мінерал дуже м'який, однак, він не еластичний. Кристали молібденіту мають таблитчату форму.

 

Основними виробниками цього мінералу є Росія, Канада, Вірменія, США, Чилі, Мексика і Норвегія. На території Росії його добувають переважно на Кавказі і в Забайкаллі. На Україні його видобувають в областях Донбас і Волинь.

 

Лікувальні властивості молібденіту

 

Існує думка, що мінерал блакитного відтінку благотворно впливає на сон. Він позбавляє від нічних кошмарів, допомагає при безсонні, збільшує енергетичну цінність будь-якої кількості сну.

 

У деяких регіонах його також застосовують як засіб проти хвороб очей. Він знижує тиск в очних яблуках, особливо корисно використовувати цей камінь людям, які довгий час працюють за комп'ютером.

 

Для прояву цього лікувального властивості молібденіту слід кілька хвилин після напруженого робочого дня вдивлятися в мінерал, концентруючись тільки на ньому. Камінь не вимагає додаткової підзарядки, його можна використовувати цілодобово.

 

Магічні властивості молібденіту

 

Багато фахівців вважають, то магічні властивості молібденіту огороджують його господаря від негативного впливу поганої енергетики. Камінь створює навколо власника захисне поле, через яке не може проникнути негатив.

 

Камінь діє не тільки зовні, але і зсередини. Так, він охолоджує запал людини під час гніву, роздратування, знімає почуття ревнощів, заздрості, образи. Він здатний також огороджувати і житло. Молібденіт не дозволяє увійти в будинок людям, які мають погані наміри щодо його господарів, захищає від злодіїв і грабіжників, відводить від будинку стихійні лиха та катастрофи.

 

Камінь створює навколо себе таку атмосферу, в якій людина буде себе почувати в повній безпеці. Цим він допомагає відчути усіма грудьми затишок і спокій своєму власникові, дозволяє йому швидше розслабитися і зарядитися життєвою енергією.

 

Астрологи поки що не з'ясували, кому з знаків зодіаку камінь краще не застосовувати. Однак, встановлено, що особливо камінь благоволить і потурає людям, які народжені під знаком Скорпіона.

 

Як талісман молібденіт вважається сімейним каменем. Він охороняє власників від сімейних невдач, зберігає теплі й ніжні взаємини між подружжям, притягує достаток і матеріальне благополуччя, допомагає вирішити конфлікти і знайти компроміс.

 

cлідуюча>>>

Зображення: