Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Молдавіт

 

Молдавіт знаходили ще в 1787 році на території колишньої Чехословаччини. Вчені того часу припустили, то цей мінерал є шматком своєрідного скла, яке збереглося з тих часів, коли в тій місцевості існували скловарної давно пішли в небуття прадавніх цивілізацій.

 

Існує теорія, згідно якої молдавіт є наслідком величезного метеора, який звалився на Землю близько 15 мільйонів років тому. Упав він на територію сучасної Молдови, на честь чого він і отримав своє найменування. За іншою теорії мінерал отримав свою назву на честь річки Влтави, німецький переклад - Молдау. У будь-якому випадку, достовірно встановлено, що молдавіт утворився внаслідок впливу високих температур, що утворилися після падіння метеорита, на місцеву гірську породу.

 

Камінь має насичений зелений колір, з пляшковим або коричневим відтінком. У літературі також зустрічаються такі найменування цього мінералу, як водяний хризоліт або пляшковий камінь. Він відсвічує скляним блиском.

 

Лікувальні властивості молдавіта

 

Існує думка, що молдавіт здатний укріпити нервову систему, зняти накопичилися стреси. Він благотворно впливає на сон, виліковує безсоння і поява нічних кошмарів. Камінь зніме необгрунтовані страхи зі свого власника, якщо той буде носити з цього мінералу намиста або кулон на шиї.

 

Камінь допоможе також для нормалізації артеріального тиску, внаслідок чого позбавить свого господаря від головних болів і мігрені. Однак, не варто зловживати лікувальними властивостями молдавіта, оскільки тривале його носіння може призвести до підвищеного утворення жовчі в організмі.

 

Магічні властивості молдавіта

 

Вважається, що раз поява молдавіта пов'язано саме з падінням на землю метеоритів, то він містить в собі силу і енергію Космосу. Він володіє величезною магічною силою Всесвіту.

 

Магічні властивості молдавіта допоможуть його господареві зберегти надовго молодість, не потрапляти під вплив негативних думок і емоцій, знайти душевну рівновагу і позбутися стресів.

 

Камінь здатний удосконалити характер свого власника, він зробить його більш добродушним, чуйною і милосердною. При цьому він поклопотатися про те, щоб його господаря не турбували зайві хвилювання, які можуть вплинути на здоров'я його організму.

 

Камінь здатний розкрити та посилити надприродні здібності у людини. Він може розкрити «третє око», збільшити сприйняття мозком тонких матерій. Молдавіт налагодить зв'язок свого власника з енергією Космосу.

 

Камінь потурає магам і чаклунам у скоєнні церемоній і магічних ритуалів, він привідкриває завіси минулого і майбутнього, охороняє під час астральних подорожей від впливу злих духів. Астрологи не рекомендують використовувати магічні властивості молдавіта Рибам і Скорпіонам. Іншим же знаках зодіаку шкоди він не принесе.

 

В якості талісмана молдавіт буде служити оберегом від впливу злих духів і негативної енергетики чорних магів і чаклунів.

 

cлідуюча>>>

Зображення: