Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Місячний камінь

 

Саме таке найменування камінь отримав за своє характерне забарвлення. Мінерал має сріблястий колір з блакитним відтінком. На ньому добре видно переливи білого кольору. У літературі зустрічаються й такі найменування цього каменю, як адуляр або селеніт.

 

В Індії цей камінь здавна називали «джандаракандом», що в буквальному перекладі означає «місячне сяйво». Зустрічаються камені, які мають ефект «котячого ока». Ще рідше зустрічаються екземпляри із зірчастими малюнками.

 

За видовою приналежністю камінь відносять калієвого польового шпату ортоклаза. Кристали цього мінералу прозорі на світло і мають приємний шовковистий, скляні блиск. Камінь володіє таким ефектом, як шіллерізація.

 

Найбільш високою якістю володіють мінерали, здобуті на Шрі-Ланці. Лідерам з видобутку та експорту цього каменя є Індія.

 

Лікувальні властивості місячного каменя

 

У багатьох культурах лікувальні властивості місячного каменя описують приблизно однаково. Так, вважається, що цей мінерал здатний захистити свого господаря від негативного впливу Місяця. Вироби з нього або навіть невеликий його осколок рекомендується носити при собі, бажано ближче до тіла, людям, які страждають від нападів епілепсії.

 

Також цей камінь оберігає сон свого власника, захищає його від нічних кошмарів, тривалої безсоння і інших розладів сну. Місячний камінь позбавляє людину від негативних емоцій, знижує гостроту нападів гніву і агресії.

 

Літотерапевти вважають, що мінерал благотворно впливає на стан сечостатевої системи, позбавляє від енурезу, каменів у нирках.

 

Магічні властивості місячного каменя

 

Здавна цей камінь застосовували для здобуття любові і сімейного благополуччя. Щоб магічні властивості місячного каменя сильніше проявилися, його слід носити у вигляді брошки. Він пробуджує тільки високі почуття в своєму хазяїні, знищує низькі плотські спонукання.

 

Камінь виправляє і коригує почуття і емоції в людині. Він знижує загальний рівень агресії у свого господаря, що допомагає йому благополучно вирішувати спірні ситуації і завжди знайти компроміс.

 

Якщо носити місячний камінь у вигляді обручки на правій руці, то він пробудить у свойого хазяїна приховані творчі таланти, пожвавить уяву і фантазію, допоможе знайти натхнення. Камінь розкриє підсвідомість під час медитації, допоможе знайти себе і знайти баланс з цим світом.

 

Не варто носити цей камінь людям, які народилися під стихією Вогню. Овнові, Льву і Стрільцеві він принесе тільки душевні протиріччя. Решта знаки можуть носити цей камінь. Особливо рекомендується мати при собі місячний камінь Водоліям і Ракам. Він допоможе їм домогтися творчих успіхів м відкриє найрідкісніші та оригінальні таланти цих людей.

 

Місячний камінь краще використовувати в якості талісмана людям, професія яких пов'язана з мистецтвом.

 

cлідуюча>>>

Зображення: