Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Мармур

 

Саме слово «мармур» має давньогрецьке походження, і в перекладі означає «сяючий камінь». Цей мінерал є кристалічно-зернистої метаморфічної карбонатної породою. Його утворення відбувається в результаті перекристалізації вапняку.

 

Набагато рідше зустрічаються мінерали, виникнення яких зумовлено перекристалізацією доломіту. Таким чином, камінь зазвичай складається або з доломіту, або з вапняку, або поєднує у своїй будові елементи обох мінералів.

 

Камінь зазвичай має забарвлення світлих тонів, однак, оскільки в ньому часто присутні домішки таких елементів, як силікати, оксиди заліза і графіту, то він може змінювати своє забарвлення. Зустрічаються екземпляри мармуру, які мають відтінки жовтого, червоного, чорного, коричневого кольору. Особливо цінуються різнокольорові мармури.

 

Даний мінерал вельми широко поширений. Його здавна добувають в Італії, в районі Тоскана. У Греції виробляють так званий пароський мармур, який активно використовують в скульптурі.

 

Значні родовища мармуру виявлені в США, Північній Африці, в ЮАР, а також в Росії, Вірменії, Грузії, Узбекистані та Східному Казахстані.

 

Лікувальні властивості мармуру

 

Здавна вважалося, що мармур благотворно впливає на стан внутрішніх органів, особливо органів травлення. Лікувальні властивості мармуру здатні позбавити свого власника від стресів, безсоння, нічних кошмарів. Мінерал також використовують при проведенні сеансів масажу, спрямованих на лікування радикуліту і хвороб судин.

 

Вважається, що якщо носити мармур у вигляді бус або кулона на шиї, то він захистить свого господаря від розвитку серцево-судинних захворювань і захворювань горла. Камінь допоможе позбавитися від підвищеної пітливості людям, які будуть носити його у вигляді браслета або кільця.

 

Магічні властивості мармуру

 

Магічні властивості мармуру відомі досить давно. У Стародавній Греції особливо цінувалася його фактура, тому вважалося, що цей мінерал ніжних квітів був створений на честь богині Афродіти. Храми Афродіти завжди зводилися з використанням цього мінералу. Стародавні греки також вірили, що мармур забезпечує надійність любові в шлюбі, допомагає обзавестися потомством, позбавляє подружжя від зайвої ревнощів.

 

У Стародавньому Римі часто робили житлові приміщення з цього каменю не тільки тому, що мармур був надійний і красивий, але також і з тієї причини, що мармур здатний захистити від проникнення злих духів. В Індії мінерал наділяють властивістю посередництва між людиною і добрими духами.

 

Камінь можна носити абсолютно всім знакам зодіаку. Він володіє унікальною здатністю швидко знаходити контакт з енергетикою людини. Тому чекати допомоги від каменя можна вже незабаром після його придбання.

 

В якості талісмана і амулета цей мінерал рекомендується мати при собі людям, професійна діяльність яких пов'язана з ризиком. Особливо це стосується військових, міліціонерів, митників.

 

cлідуюча>>>

Зображення: