Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Малахіт

 

Назва цього каменю має давньогрецьке походження й сходить до слова «malakos», що в перекладі означає «м'який». У літературі також можна зустріти такі найменування цього каменю, як атласна руда, павлиний камінь, плисовий малахіт і мідна зелень.

 

За своєю родової приналежності камінь відносять до водних карбонату міді. Камінь має зелений колір, відтінки якого можуть варіюватися від самого світлого до майже чорного. На світло камінь непрозорий, однак серед дуже дрібних кристалів зустрічаються і напівпрозорі екземпляри. Мінерал має приємний матовий, кілька бархатистий блиск.

 

Малахіт активно використовується в промисловості. Однак його видобуток пов'язаний з багатьма труднощами, оскільки його родовища часто розташовані у вироблених мідних родовищах. На території Росії добувають одні з найцінніших за якістю екземплярів на території Уралу.

 

За кордоном відомі мідні родовища в Румунії, Чилі, Зімбабве, Намібії, США (штат Арізона), Австралії і Заїрі.

 

Лікувальні властивості малахіту

 

Лікувальні властивості малахіту дуже різноманітні. Малахіт часто використовують для лікування шкірних і венеричних захворювань. Він здатний позбавити свого власника від юнацьких прищів, алергічної висипки, появи позбавляючи і червоних плям на шкірі.

 

Якщо носити з малахіту прикраса у вигляді бус, то у власника покращиться структура і зростання волосся. Деякі народні цілителі приписують цьому мінералу здатність виліковувати такі захворювання, як панкреатит, бронхіт, бронхіальна астма.

 

Камінь також допоможе поліпшити зору, зняти запалення з очей. Існує думка, що якщо накласти пластину з малахіту на хворе місце, то він вилікує ревматизм і біль в суглобах.

 

Магічні властивості малахіту

 

У далекі часи наші предки вірили, що цей мінерал пов'язаний з Космосом, провідником енергії якого на землю він і є. Існує безліч легенд, що оповідають про те, як магічні властивості малахіту наділяли людину здатністю розуміти мову звірів, робили його невидимим. У нашій культурі збереглися уявлення, згідно з якими цей мінерал здатний виконати бажання свого власника.

 

Вважається, що малахіт має величезну магічну силу. Якщо з ним довго не працювати, то він може накопичити стільки енергії, що вона може навіть зашкодити. Тому його слід підібрати в срібну оправу, яка буде стримувати силу каменю. Посилюються магічні властивості малахіту в травні. Примірники найтемніших тонів здатні підживлювати життєву енергію власника, вони налагоджують взаємозв'язок його сили з силами природи.

 

Камінь рекомендується носити Терезам. Він наділить їх привабливістю, шармом і красномовством. Не варто його мати при собі Дівам і Ракам. В якості талісмана його слід носити людям творчих професій. Для посилення його властивостей його рекомендується вправляти або в мідь, або метал світлого тону.

 

cлідуюча>>>

Зображення: